Джим райан назвав найсильнішу сторону playstation 5 і пообіцяв забезпечити консоль яскравими ексклюзивами

10

Глава ігрового підрозділу корпорації sony джим райан поспілкувався з виданням gamesindustry.biz і прокоментував подальші перспективи playstation 5 . Зокрема, топ-менеджер заявив, що прагне забезпечити консоль нового покоління найяскравішими і видатними іграми, аналогів яким для широкої аудиторії немає на жодній іншій платформі.

Він також зазначив, що саме ігрова лінійка є найсильнішою стороною playstation 5 – вона робить консоль бажаною в очах громадськості.

” найголовніше-це ігри. Про це не можна забувати. Я багато разів повторював цю думку, і від неї не відмовляюся: наша стартова лінійка [playstation 5] – це найсильніша добірка ігор за всю історію бренду. Можливо, що це найсильніша добірка ігор за всю історію запуску консолей взагалі. Пізніше ми продовжили рухатися вперед з returnal, ratchet&clank: rift apart і mlb: the show, що користується популярністю в сша. А попереду ще більше нового і дивного.

Бібліотеки playstation попередніх поколінь не витримують порівняння, і я не не можу дочекатися коли наші нові ігри почнуть виходити одна за одною. Horizon: forbidden west, god of war: ragnarok, gran turismo 7. Саме такі розробки визначають нас як компанію”, – пояснив джим райан.

В якості своєї найулюбленішої гри на playstation 5 з числа вже вийшли джим райан відзначив ratchet&clank: rift apart команди insomniac games.

” однозначно ratchet&clank: rift apart. Дуже подобається ця гра. І вона прекрасно відображає те, на що здатна playstation 5. У найближчі місяці і роки таких гри стане ще більше. А зараз достатньо лише поглянути на екран і усвідомити, що на інших консолях подібного просто і бути не могло. Красива розробка, що нагадує нам про те, наскільки здорово, що insomniac games стали частиною нашої сім’ї. Ця команда працює безустанно, завжди дуже зайнята”, – додав джим райан.