Один з найгірших фільмів з томом крузом став популярним на netflix

50

За останню чверть століття бойовики з томом крузом перетворилися в окремий піджанр, який завжди заслуговує на увагу.

Це стало ще більш правдоподібним, оскільки мегазірка виконує все більш небезпечні і ризиковані трюки, але в його послужному списку знайшлося місце і не найвдалішим проектам.

На папері ” лицар дня» ( knight and day ) мав усі шанси стати одними з найкращих фільмів у його кар’єрі. У високобюджетному пригодницькому екшені з елементами шпигунства об’єдналися круз і кемерон діаз. Режисером же виступив джеймс менголд («логан» ). Хоча потенціал був величезним, фінальний продукт виявився не таким привабливим.

Критики слабо прийняли стрічку, в середньому оцінивши її на 4.6/10 на metacritic. І хоча глядацька оцінка куди вище (6.3/10), «лицар дня ” слабо показав себе в прокаті, серйозно поступившись в прем’єрний день «історії іграшок: велика втеча» в сша – $3,8 млн проти $13 млн. Фільму насилу вдалося окупитися, зібравши при бюджеті в 117 мільйонів доларів всього 258,8 мільйонів по світу.

Незважаючи на все, картина виявилася неймовірно популярною серед передплатників netflix. Останній тиждень “лицар дня” знаходиться в топ-10 найбільш переглядаються фільмів на платформі, на що вказує сайт flixpatrol.

За сюжетом, таємний агент у виконанні тома круза випадково знайомиться зі звичайною дівчиною (кемерон діаз), втягуючи її в завдання захистити від злочинців надпотужну батарейку, що є ключем до створення невичерпного джерела енергії. Між агентом і дівчиною виникають любовні відносини. А критикували в основному шаблонність сценарію.