Анонсовано вихід командної сесійної гри spine на ps5, xbox series, pc, ios і android

10

Видавець nekki і студія banzai games анонсували вихід команднойсесійної гри spine на playstation 5, xbox series, pc (steam) іустройства на базі ios і android. Дата виходу не уточнювалася.

Spine-сесійний командний екшен, в якому долю футуристичногоміра вирішують обрані герої, здатні розігнати рефлекси допредела. Відчуйте глибину кожної сутички з реальними гравцями завдяки максимально кінематографічному зануренню в геймплей.

У вашому розпорядженні набір унікальних героїв, кожен з яких здатний розігнати свої рефлекси до межі за допомогою технологіїѕріпе. Виберіть того, що вам до душі, і вривайтеся в адреналінові сутички з командою противника, щоб вирішити долю дистопічного світу.

  • а ось і ви, наш головний герой! розташовуйтеся, ми підготували для вас колекцію унікальних персонажів, здатнихвикористовувати імпланти spine. Боріться за свободу або станьтестражем могутньої системи — вам вершити долю етогодістопіческого світу.
  • камера, мотор! вогонь на поразку! будь-який бій-наборкришесносних сцен, в яких ви — той самий герой, раскидывающийплохих хлопців. Відчуйте напруженість кожного ігрового моментаблагодаря унікальній роботі камери. Ми обіцяємо найяскравіший досвід, який коли-небудь існував у мультіплеер-іграх.
  • холодна сталь і гарячі гармати. Дізнайтеся, що таке ган-фу! жонглюйте холодною і вогнепальною зброєю в ближньому і дальньому бою. Стріляйте з двох рук в стрибку, відбивайтепулі катаної і бігайте по стінах: навіть в момент найжорстокішоїсхватки імплант spine збереже точність і витонченість ваших рухів.
  • чудовий? новий? світ? чули, в газетах пишуть, що штучний інтелект перетворив це місто в рай на землі? або виїз тих, хто довіряє шепоту опору? вступайте в бої на вулицях міста і пориньте в глобальний конфлікт двох фракцій.боріться в дусі справжніх бойовиків на локаціях, натхненних екшн-сценами. Розділіть долю героїв, у кожного з яких своя історія, погляд на світ і стиль бою. І свій шлях.
  • pvp. Вже готові довести, чиє ган-фу крутіше?продемонструйте кращі бойові прийоми проти реальних гравців. Іне переживайте, друзі вас прикриють. Разом ви безсумнівно здобудете перемогу.