Пам’ятаєте ці класні окуляри з “місія нездійсненна”? xiaomi робить їх реальністю

7

“місія нездійсненна” залишається одним з найкрутіших фільмів усіх часів, і багато, хто дивився його, хотіли окуляри як у тома круза в першому фільмі. Що ж, xiaomi показала пару розумних окулярів, які можуть скоро замінити ваші смартфони. Вони називаються xiaomi smart glasses, які виглядають як ваші звичайні окуляри. Тим не менш, вони оснащені «технологією оптичного хвилеводу microled» для можливостей відображення. Компанія заявила, що її нова і перша пара розумних окулярів може використовуватися для дзвінків, навігації, перегляду повідомлень, фотографування і багато чого іншого.

В оправі розумних окулярів xiaomi прихований 0,13-дюймовий дисплей microled. Він має окремий піксель розміром 4 мкм. Для тих, хто не знає, microled працює за тим же принципом, що і oled, де пікселі підсвічуються індивідуально, що забезпечує більш яскраві дисплеї і кращий рівень чорного. Окуляри оснащені чіпом розміром всього 2,4 x 2,04 мм. По суті, ви дивитеся на чотирьохядерний процесор arm і версію android.

Xiaomi стверджує, що вибрала монохромний дисплей з максимальною яскравістю 2 мільйони ніт. Завдяки відображенню і розсіюванню лінзи оптичного хвилеводу людське око може бачити набагато більший дисплей.

процес заломлення включає в себе відбиття світлових променів незліченну кількість разів, дозволяючи людському оку бачити повне зображення і значно збільшуючи зручність використання під час носіння. Все це робиться всередині одного об’єктива, замість використання складних систем з декількома об’єктивами, дзеркал або напівзеркал, як це роблять деякі інші продукти.

Важливо знати, що xiaomi позиціонує нові розумні окуляри як незалежні інтелектуальні носяться пристрої, а не як вторинний дисплей смартфона. В цілому розумні окуляри xiaomi складаються з 497 компонентів, включаючи невеликий датчик і комунікаційні моделі. Компанія також впровадила логіку взаємодії в окуляри, щоб звести до мінімуму непотрібні переривання, і окуляри дають вам тільки ключову інформацію. Окуляри також мають голосовий помічник xiaoai як основний метод взаємодії з окулярами.

На передній панелі xiaomi smart glasses буде 5-мегапіксельна камера. Поруч з камерою є індикатор, який загоряється кожен раз, коли камера використовується. Вбудований мікрофон також використовує власний алгоритм перекладу для перекладу в реальному часі і перетворення звуку в текст.

Все це дуже вражає, але про реальну доступність немає ні слова. Xiaomi може не випустити ці окуляри на ринок, але в майбутньому може з’явитися продукт, який зможе інтегрувати всю цю технологію.