Які сувеніри привозять з-за океану.

10-4-2018

Які сувеніри привозять з-за океану.

Розповімо, що привезти з Сінгапуру вашим знайомим, друзям і рідним. Розглянемо класичні сувеніри та продукти, які можна прикупити. Сінгапур – столиця однойменного міста – держави в Південно – Східній Азії. Назва перекладається з малайської мови як «місто лева». Великий економічний і культурний центр Азіатського регіону, одна з найбільш високорозвинених столиць світу, колишня британська колонія. Населена переважно вихідцями з Китаю, Малайзії та Індії. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі сувениры опт.
У Сінгапурі розвинений туризм, хоча тут немає іменитих пляжів і океан чи придатний для купання. У столиці їдуть подивитися сучасну архітектуру. Місто відносно не мегакрупный, за 3 – 4 дні допитливий турист виверне його навиворіт. Сінгапурська кухня сформувалася під культурним впливом сусідніх країн: Китаю та Індії. Англійська традиція теж помітна слід епохи колонізації. Прогулюючись по місцевим продуктовим магазинам, хочеться знайти щось оригінальне.
Спробуємо вибрати в супермаркеті їстівні сувеніри на згадку про місто. Серед консервованих солодощів в баночках зверніть увагу на місцевий джем під назвою кайя. Його готують з яєць, цукру і кокосового молока. Незамінний елемент на ранковому тості з кавою для жителів Сінгапуру. В якості основного блюда підійде паста «чилі – краб». Це відмінний вибір для тих, хто розпробував в Сінгапурі крабів під гострим соусом і хоче створити цей шедевр в домашніх умовах.