Головні сюжетні діри фільму “месники: фінал” – проблеми для mcu

23

« месники: фінал ” стали кульмінацією всієї кіновсесвіту marvel » але це не означає, що фільм є бездоганним. Більш того, в ньому є значна кількість сюжетних дірок, деякі з яких так і не отримали будь-якого логічного пояснення.

Картина виявилася чимось на зразок переможного кола для студії, коли вона використовувала подорожі в часі, щоб переглянути ключові моменти всесвіту; до того ж, робота братів руссо було забита відсиланнями, і їй навіть вдалося виправити деякі сюжетні похибки попередніх картин.

Враховуючи, що фільм був настільки амбітним, не є сюрпризом те, що в сюжеті притаманні деякі проблеми і неточності. За іронією долі, навіть самі режисери в деяких випадках лише погіршували ситуацію, але в цілому, деякі сюжетні діри стали очевидні самі по собі – особливо з плином часу і виходом певних проектів.

божевільний план доктора стренджа

Одна з головних сюжетних дірок полягає в тому, що весь план доктора стренджа з « війни нескінченності » не має ніякого сенсу. У стрічці він досліджував понад 14 мільйонів можливих результатів битви проти таноса і знайшов тільки один, в якому герої здобули перемогу. Потім герой вирішив віддати камінь часу божевільному титану в ретельно обраний момент, наполягаючи на тому, що іншого шляху просто немає.

Імовірно, момент був заснований на необхідності для скотта ленга опинитися в квантовому світі, коли танос клацнув пальцями, а також для тоні старка, щоб залишитися в живих досить довго, щоб в кінцевому підсумку використовувати рукавичку нескінченності для перемоги.

Але тут і простежується проблема, оскільки план доктора стренджа заснований на випадковості. Як мінімум, потрібно, щоб щур пробіг через елементи квантового тунелю правильним чином, щоб скотт ленг вибрався з квантового світу. Якби цього не сталося, месники ніколи б не реалізували свій план подорожі в часі, і клацання ніколи не був би скасований. Брати руссо дійсно припустили, що доктор стрендж переглядав різні альтернативні реальності, в яких щур не пробігав по цих приладах, а значить, він буквально ризикнув долею половини жителів у всесвіті щодо ймовірності, що щурячі лапки випадково постукають по потрібних кнопок і перемикачів.

Речі стають ще більш божевільними; битва в кінцівці “месників: фінал ” була справжньою відкритою війною між присутніми героями і лиходіями, і в цьому сценарії будь-яка дія потенційно могла змінити потік подій. Якби стрілець sanctuary ii прицілився інакше, він міг би вбити тоні старка, і тоді танос би переміг. А якби тоні послизнувся в грязі, коли він поспішав перехопити божевільного титана, реальність знову могла б бути переписана. По правді кажучи, переможний вихідному в одному випадку з понад 14 мільйонів за словами доктора стренджа був просто питанням дурної удачі.

як працює переміщення в часі працює в ” месниках: фінал»?

Переважна більшість фільмів про подорожі в часі не мають абсолютно ніякого сенсу, якщо почати викладати деталі-і « месники: фінал » не є винятком.

Халк починає з пояснення, в якому минуле і майбутнє утворюють свого роду петлю, а це означає, що історію неможливо переписати; якщо ви подорожуєте в часі, майбутнє стає минулим і, отже, не може бути змінено. Старійшина, у свою чергу, стверджує, що, якщо видалити камінь нескінченності з часової шкали, це створить альтернативний таймлайн, а месники повинні повернути їх на місце, щоб все збереглося. Тим часом капітан америка повертається в минуле, щоб прожити все життя з пеггі картер. Фільм не підтверджує, чи жив він весь цей час» за кадром ” mcu або його повернення створило альтернативний таймлайн і, можливо, це зроблено навмисно.

Джо руссо пояснив, що ” якщо ви повернетеся в минуле, буде створена нова реальність, а «персонажі створили нові часові шкали, коли повернулися в минуле, але це не вплинуло на основний таймлайн». Ось чому воїн може нокаутувати зоряного лорда в початковій сцені “вартових галактики ” » тому що це відбуватися в зовсім іншій реальності. Слідуючи цій же логіці, стів роджерс створив новий таймлайн, повернувшись до пеггі картер, але якимось чином в кінці фільму він робить стрибок з цієї часової шкали на основну, щоб передати щит сему вілсону.

Це пояснення має сенс, але ніяк не узгоджується з теоріями подорожей у часі, викладеними в самому фільмі. Більше того, наукова лекція братів руссо повністю спростовується ” локі “, де розкривається, що існує священний таймлайн, і будь-які галузеві реальності буквально “обрізаються” tva. Таким чином, ми також не отримуємо відповідь на питання, яким чином капітан америка створює ще більше часових шкал, коли повертає камені нескінченності в ті місця, звідки вони були взяті.

як капітан америка отримав щит, який віддав соколу?

Літній капітан америка, який прагне передати свій щит і мантію соколу-безумовно, зворушливий момент, що бере своє коріння з коміксів, але він також має ряд нюансів. Як мінімум, виникає питання, звідки стів роджерс взяв цей щит, оскільки його щит був буквально знищений, без можливості відновлення, коли він бився з таносом.

Насправді, пояснень не так багато. Наприклад, жителі ваканди могли зробити нову версію щита, який дістався б сему. Також, варто звернути увагу на «пасхалку» з фільму « людина-павук: повернення додому », коли хеппі хоган складає перелік предметів, що переміщуються з вежі месників в комплекс месників, куди входить «новий щит кепа», над яким, імовірно, працював тоні старк. Можливо, саме він і дістався сему.

Нарешті, якщо стів роджерс дійсно жив у паралельному таймлайні, можливо, він взяв щит у капітана америка з тієї всесвіту, але навіть « сокіл і зимовий солдат » не став розкривати будь-які подробиці.

як стів роджерс повернув тессеракт?

Фільм “месники: війна нескінченності ” прояснив, що тессеракт, по суті, є контейнером для каменю простору. Імовірно, месники зламали його, як і танос, і вставили камінь у свою версію рукавички нескінченності. Але виникає питання, яким чином стів роджерс повернув його в цілості й схоронності в кінці ” фіналу ». Існує також припущення, що він просто «впустив» дорогоцінний діамант, створивши новий таймлайн, і «щ.і. Т.» виявили, що тессеракт загадковим чином перетворився на камінь нескінченності ще в 1970 році.

tva спростовують план стіва роджерса після “месників: фінал»

Серіал” локі ” представив мало не найдокладніше пояснення, як працюють подорожі в часі і численні часові шкали в кіновсесвіту marvel. Виявляється, що крадіжка тессеракта під час нью-йоркської битви зробила локі “аномалією” -кимось, кому вдалося вислизнути від священного таймлайну, встановленого хранителями часу.

Коли відбуваються ці, так звані, «події нексус», в справу втручається управління тимчасовими відхиленнями (tva), щоб розібратися в безладді, перш ніж нова реальність створить плутанину в мультивселенной. Але, незважаючи на здатність організації подорожувати куди завгодно в часі, агент мобіус пояснює, що агенти tva не можуть повернутися в момент створення події через ризик виникнення нестабільності. Замість цього, представники організації повинні з’явитися в конкретний момент, оскільки нова реальність розвивається в режимі реального часу.

Ці правила зробили б місію стіва роджерса по поверненню каменів нескінченності в кінцівці ” месники: фінал » неможливою. Локі взяв тессеракт і створив розгалужену часову шкалу, але капітан америка, що повертає камені, запобіг події нексус – те, що забороняється в рамках tva. Можливо, організація зробила своєчасне винахід і порадила роджерсу залишити тессеракт їм, а, можливо, хранителі часу були менш чесні щодо механіки зміни історії. У будь-якому випадку, все те, про що розповідає « локі », не зовсім поєднується з подорожжю стіва роджерса в « месниках: фінал ».