Як видалити MediaGet з компютера повністю

617

Доброго дня. У сучасному світі існує безліч способів знайти цікавий контент в інтернеті. Якщо кілька років тому доводилося робити це вручну, витрачаючи безліч часу на пошук інформації по різним сайтам, то зараз є спеціальні сервіси. До них відноситься і Медиагет, який заслужив хорошу репутацію, але має і негативні відгуки. Хочете дізнатися, як видалити MediaGet з комп’ютера повністю.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Навіщо це робити?
  • Як видалити MediaGet з комп’ютера Windows?
  • Ще кілька важливих моментів

Навіщо це робити?

У кожного користувача може бути своя індивідуальна причина. Ось я, наприклад, випадково скачав, інсталював цей софт. Покористувався кілька днів, мені не дуже сподобалося – маса реклами, постійне нав’язування непотрібного софту.

На форумах люди пишуть, що попалися на привабливу пропозицію на одному з ресурсів. Але після спроби інсталювати програму на ПК, антивірус видаляє MediaGet, лаючись на його компоненти. Вся справа в тому, що скачувати утиліту потрібно виключно на офіційній сторінці, інакше можна підхопити вірус.

Загалом, причин, чому люди хочуть прибрати непотрібний софт, може бути багато. Пропоную перейти до суті.

Як видалити MediaGet з комп’ютера Windows?

Якщо набридла ця програма для перегляду та скачування різного медіа-контенту, то пропоную просту інструкцію по видаленню.

  • Відкриваємо перелік встановлених програм. Зробити це можна декількома способами. Найпростіший – викликати консоль «Виконати» (натиснувши Win + R ) і ввести команду:

appwiz.cpl

  • Другий шлях – перейти до панелі керування в режимі перегляду «Дрібні значки» вибрати пункт «Програми / компоненти». Якщо вибрано режим «Категорії», то просто тиснемо посилання «Видалення програм»:

Як видалити MediaGet з компютера повністю

  • Переглядаємо список встановленого софта і знаходимо MediaGet torrent client. Виділивши пункт з допомогою лівої кнопки мишки, вгорі вікна тиснемо по напису «Видалити», погоджуємося з намірами:

Як видалити MediaGet з компютера повністю

  • На жаль, така процедура не усуває сліди Медиагет. Очистити їх повністю допоможе тільки стороннє програмне забезпечення. Кращим (безкоштовним і простим) є CCleaner. Відразу після установки і запуску, натискаємо на «Очищення». Після видалення мотлоху, переходимо до розділу «Реєстр», шукаємо помилки і «сліди», потім усуваємо їх. Повна відео інструкція та посилання на скачування клінера – за посиланням.

Ще кілька важливих моментів

Якщо Media Get вантажить процесор, і є підозра на зараження вірусом, то крім вищезгаданої інструкції, потрібно запустити перевірку на шкідливі скрипти. Рекомендую утиліту DrWeb CureIt. Запускати її краще в безпечному режимі, щоб зловмисники не змогли заблокувати можливості сканера.

Зверніть увагу, торрент клієнт може працювати в прихованому режимі (не тільки на комп’ютері, але і на телефоні), витрачаючи інтернет трафік в моменти роздачі. Тому, якщо маємо намір користуватися софтом, не забувайте після скачування фільму, гри або іншого контенту, зупиняти завантаження (щоб припинилася роздача).

З повагою, Віктор!