Як вибрати букмера

10-26-2019


Як вибрати букмекера з високими коефіцієнтами.
Спочатку хочемо вам порекомендувати favoritsports https://favoritsports.com.ua/prognozi-favorit, тут у вас є усі шанси на вийграш.
Для того щоб букмекер зміг визначити коефіцієнти того чи іншого події, йому потрібно обчислити його шанси. Шанс – це ймовірність того, що відбудеться або не відбудеться.

Іншими словами, це ймовірність конкретного результату певного спортивного змагання. Висловлюються такі шанси завжди у відсотках. Тобто, для того щоб дізнатися шанс потрібного результату, потрібно 100% розділити на кількість можливих результатів. Коефіцієнт – це термін, що позначає ймовірність результату.

Які бувають коефіцієнти в букмекерських конторах. Коефіцієнти, які пропонують своїм гравцям різноманітні букмекерські контори, можуть бути декількох видів, а саме: найпопулярніші десяткові, трохи ускладнені дробові і самі заплутані американські.
Десятковий коефіцієнт дуже популярний серед беттеров, оскільки його зовсім нескладно обчислити самому. В основі лежить так звана перевернута ймовірність. Їх ще називають європейськими коефіцієнтами.

Таким чином, кожен, хто поставить один долар на цю команду, поверне 2, 5 долара в разі її перемоги. Такі ставки на спорт є найбільш популярними як серед російськомовних, так і серед зарубіжних букмекерів. Дробові коефіцієнти виглядають трохи інакше. Американські коефіцієнти трохи складніше в обчисленні на перший погляд. Вони показують можливий виграш у випадку, якщо гравець зробить ставки в розмірі 100 доларів.


При бажанні один вид коефіцієнтів можна переводити в інший шляхом нехитрих обчислень. Як вибрати букмекера з високими коефіцієнтами. Для того щоб мати успіх, роблячи ставки на спорт, потрібно розібратися в самій суті коефіцієнтів, які виставляють букмекерські контори. Найбільш значущі компанії, які входять в ТОП букмекерів, використовують всі види коефіцієнтів у своїх лініях.

Вибирати їх них стоїть той, який простий для розуміння і вираховування своїх шансів на виграш. Беттер, який не лише розуміє різницю коефіцієнтів, але і знає, чому букмекер виставив саме такі цифри для конкретного спортивного змагання, має всі шанси робити виграшні ставки. Для того щоб вибрати букмекера з найзручнішими для гравців шансами, варто, в першу чергу, уважно вивчити ТОП букмекерів, в який входять тільки значущі компанії, що пропонують своїм гравцям робити ставки на вигідних умовах. Сперс проти Репторс, Уизардз проти Бостона та інші події ночі. Вірт визнаний кращим тренером 10 – го туру УПЛЗимнее трансферне вікно — останній шанс для клубів АПЛ підписати юних талантів.