“стрім року” в world of tanks вже на цих вихідних-непропусти свято!

27

Вже цієї неділі о 18:00 за московським часом розпочнеться одна з найбільш очікуваних гравцями подій у світі танків — “стрім року”. Всіх глядачів чекає атмосфера теплого і затишного новорічного свята.

Ведучими заходу стануть популярні танкові блогери amway921 і el_comentante і чарівна карина, а серед учасників стріму — розробники world of tanks, які розкажуть подробиці новорічної ігрової події.

Стежити за трансляцією можна буде на wgwatch.tv і офіційному youtube-каналі, а також в соцмережах і на інших офіційних майданчиках.

“стрім року” – це не тільки розмови про гру, але і яскраве шоу, а також конкурси для учасників і класні сюрпризи. Тому поряд з подробицями про святкову ігрову подію “новорічний наступ — 2022”, головним героєм якого стане арнольд шварценеггер, глядачі зможуть стати свідками видовищного танкового бою. Під час стріму відбудеться турнір “сталевий мисливець” (партнером якого виступив яндекс плюс), в якому між собою будуть битися 10 взводів по 3 гравці в кожному. Всі учасники-це популярні блогери і відомі гравці в world of tanks. Боротьба обіцяє бути неабиякою, але і нагороди гідні того, щоб за них поборотися — призовий фонд турніру становить 1 590 000 рублів.

Крім того, під час стріму учасників чекає зустріч з андрієм климкою — автором гучної композиції з ігрової події “повернення ваффентрагера”.

І нарешті, для тих, хто хоче не тільки “на інших подивитися”, але і “себе показати”, буде відмінна можливість взяти участь в особистому заліку з тарифом “ігровий” від ростелекома, де будуть розіграні цінні призи, серед яких відеокарти, ігрова периферія і багато іншого. Головне-встигнути зареєструватися 12 грудня до 23:59 за московським часом.