Як правильно вести бухгалтерію.

10-4-2018

Як правильно вести бухгалтерію.

Всі комерційні компанії зобов’язані вести бухгалтерський облік. На малих підприємствах нерідко директор та головний бухгалтер — це одна особа. Але, звичайно ж, за фактом облік веде професійний бухгалтер, голова Товариства зазвичай далекий від знань в області бухгалтерського і податкового обліку. Винятком можуть стати спецрежими, де облік досить простий і під силу навіть непрофесіоналові. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі бухгалтерские услуги цены.
Основою бухобліку на підприємстві є облікова політика. Всі операції потрібно відображати проводками і підтверджувати первинними документами. Компанії також необхідно затвердити робочий план рахунків. Користуючись цією перевагою, можна обмежитися складанням балансу і звіту про прибутки і збитки. Компанії, які підлягають обов’язковому аудиту, подають разом з примірником звітності підписана аудиторський висновок.
Грошові стягнення покладаються на посадових осіб (ст. Хто може розраховувати на пільги при розрахунку страхових внесків. Як сплачують страхові внески індивідуальні підприємці. Як визначати суму страхових внесків, що підлягає перерахуванню. Хто зобов’язаний звітувати в ПФР і ФСС тільки в електронному вигляді. На які виплати працівникам нараховуються страхові внески.