Як лоуренс фішборн може з’явитися в «матриці 4: воскресіння»

17

Підтверджено, що лоуренс фішборн не повертається до ролі морфеуса в майбутній частині « матриці » під назвою « воскресіння », але це не означає, що появу актора можна остаточно виключати.

Як і вказувалося в раніше з’явилися чутках, його замінить яхья абдул-матін ii, який зіграє молоду версію персонажа в четвертому фільмі. Ми також дізналися, що студія не просила фішборна повернуться до ролі морфеуса, а значить, є ключова причина, чому його грає новий актор.

Проте, є кілька способів завдяки яким лоуренс фішборн все ще може з’явитися в стрічці, нехай навіть це буде коротке камео. Як вже було сказано, яхья абдул-матін ii грає морфеуса в ” матриці: воскресіння », але неясно, чи буде це версія героя з оригінальної трилогії або нова інтерпретація, відповідна очевидному новому циклу матриці. Точно так само виникає питання про те, коли існує ця версія морфеуса і як його часова шкала в матриці збігається з часовою шкалою нео. На обох фронтах є можливість спроектувати так, щоб морфеус у виконанні фішборна технічно все ще існував-або як попередня версія, яку можна відновити і повернути, або фільм якимось чином використовує подорожі в часі, відкриваючи двері для нового морфеуса, що він міг бути нинішньою або більш» реальною ” версією.

Завдяки першому трейлеру здається, що абдул-матін багато в чому грає ту ж роль морфеуса, що і фішборн в оригінальному фільмі, оскільки він дає нео червону таблетку і тренується з ним, розкриваючи сили обраного. Але в інших кадрах він одягнений як агент, і є навіть момент, коли він дивиться в дзеркало, дивуючись, як воно коливається; це може бути натяком, що у фільмі ми побачимо, принаймні, невелику частину походження і бачення морфеуса до того, як він був звільнений від машин. Якщо це так, то погляд у його минуле може також означати проблиск його майбутнього-розкриття того, що сталося зі старшою версією персонажа і чому він не повернувся разом з нео і трініті.

Не будемо забувати, що лоуренс фішборн може також з’явитися в ролі іншого персонажа, оскільки природа матриці може дозволити цьому статися. Хоча це може викликати плутанину, здається, що повернення і причетність фішборна, хоча б на мить, може допомогти скріпити відчуття, що франшиза ” матриця

Прем’єра фільму відбудеться 16 грудня 2021 року.