Вибираємо квіти дівчині.

10-4-2018

Вибираємо квіти дівчині.

Троянда — це прекрасний романтичний квітка, який ідеально підійде в якості презенту або знаку уваги з будь-якої нагоди. Знаючи просту мову квітів, можна легко визначити, яку кількість троянд подарувати дівчині і який відтінок вибрати для букета. Правильний підбір допоможе виразити свої почуття і не помилитися у виборі. Традиційно прийнято дарувати непарну кількість квітів у букеті. Це важливе правило, особливо в тому випадку, якщо ваша дама серця довіряє забобонів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Доставка цветов.
Даруючи букет червоних троянд, перерахуйте кількість бутонів двічі. Парна кількість злякає, розчарує і відштовхне дівчину. Парна кількість квітів дарують виключно на похоронах. У разі дні народження можна придбати гарний букет, що складається з такого числа квіток, яке відповідає віку іменинниці. Згідно з етикетом, з такого приводу нюансом непарності можна знехтувати. Першим і основним правилом вибору квітів для букета є їх свіжість.
На це вказує довгий міцний стебло щільне підстава пелюсток. Юним леді варто підносити в дар розкриті квіти, а дорослим дамам — розпустилися троянди. jpg Велику увагу слід приділити вибору кольору. Так, білі відтінки свідчать про чистої любові, щирих почуттях. Червоні квіти символізують пристрасть, емоції і «поверхневу», але при цьому яскраву любов. Рожевий колір вважається універсальним, відмінно підходить для вираження дружби, вдячності, ніжних почуттів.