Подорожуємо по європі.

2-8-2018
Подорожуємо по європі.

Сьогодні подорож на поїзді в розвинених країнах становить гідну конкуренцію переміщення на автомобілі або на літаку. Завзяті мандрівники, які віддають перевагу стандартним туристичними стежками унікальні напрями і незвідані місця, часто подорожують по країнах Європи на поїзді. І це не дивно, – адже вся європейська територія густо вкрита мережею залізниць, що дозволяє без зусиль дістатися буквально в будь-який населений пункт. Тому, вирушаючи у подорож по Європі на поїзді, бажано орієнтуватися в різновидах поїздів і проїзних квитків, а також знати правила проїзду. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі квитки на поїзд.
Знання нескладних принципів допоможе Вам не заплутатися павутині залізничних магістралей і не відстати від свого поїзда. Також працюють партнери європейських залізниць: TGV – дорога з Франції до Швейцарії, Thalys – з Німеччини в Бельгію і Францію, Alleo – з Франції в Німеччину. Подорожувати залізними дорогами Європи – одне задоволення. Практично всі потяги нові та сучасні, переміщуються з високою швидкістю і чітко за графіком.
На багатьох ділянках швидкість руху досягає 200-300 км на годину. Сервіс для пасажирів на міжміських поїздах – на найвищому рівні. Основна особливість залізниць в Європі – наявність різних типів поїздів в залежності від швидкості руху і кількості проміжних зупинок. Квиток в Європі в більшості випадків купуються не на конкретний потяг, а на маршрут слідування. Виняток становлять випадки, коли у квитку, придбаному зі значною знижкою, вказаний конкретний поїзд із зазначенням часу прямування.