Apple iPhone 8 отримає віртуальну SIM-карту.

383

В американському бюро патентування з’явився патент від компанії Apple на новий тип SIM-карт. Мова йде про віртуальній карті, яка вже в цьому році може бути впроваджена в новий iPhone 8.

Представники мобільної корпорації впевнені, що дана технологія виявиться корисною для майбутніх смартфонів. В першу чергу, це позитивно позначиться на зменшенні ваги пристрою. По-друге, знизиться споживання заряду і навантаження на продуктивність. Крім того, власникам нового гаджета не потрібно буде мучитися з фізичної SIM картою. Розробники запевняють, що такий хід дозволить “айфону” підтримувати більше одного номера телефону.

За яким принципом буде працювати технологія, поки невідомо. Найімовірніше, що віртуальна карта буде являти собою якусь комірку пам’яті, яка за допомогою радіоканалу буде отримувати інформацію з бази мобільних операторів.

Поки що немає достовірного підтвердження того, що новинка буде використана в очікуваному iPhone 8. Але багато експертів упевнені, що не всі власники зможуть насолодитися перевагами, оскільки не в усьому світі ця технологія буде працювати.