Apple випустить airpods третього покоління до кінця року

50

За даними digitimes, apple все ще має намір запустити airpods третього покоління до кінця цього року, незважаючи на те, що навушники не були представлені разом зі смартфонами серії iphone 13 і apple watch series 7 минулого місяця.

Macrumors.com

Авторитетний аналітик мінг-чі куо (ming-chi kuo) припускав, що airpods 3 вийдуть разом з iphone 13, проте цього не сталося. Тим не менш, за чутками, нові бездротові навушники вже знаходяться в масовому виробництві, і apple має намір запустити їх до кінця року. Нові airpods стануть першим значним оновленням серії після випуску airpods pro. Очікується, що оновлені навушники отримають дизайн в стилі airpods pro, проте будуть позбавлені підтримки активного шумозаглушення.

Macrumors.com

Apple оголосила про випуск airpods 2 і airpods pro в прес-релізах, не проводячи великих презентацій. Цілком ймовірно, що аналогічним прес-релізом в найближчі тижні будуть представлені і нові навушники airpods 3. Крім того, є ймовірність, що новинка може бути анонсована в ході другого осіннього заходу apple, яке, за чутками, відбудеться в кінці цього місяця або в листопаді.