Як вибрати жіноче взуття

6-27-2019

Грамотно підібране взуття робить образ дівчини особливим і незабутнім. А влітку, як ніколи, хочеться виглядати ефектно і красиво. Адже в цей час можна показати себе у всій красі –ефектні міні – спідниці та шорти, засмаглі ніжки, і, звичайно ж, жіночні босоніжки на підборах зроблять ваш образ карколомним. Рекомендуємо купити жіноче взуття на сайті https://dpbukin.com/

Справжнім переворотом в світі моди стала наявність прозорих елементів жіночого взуття. Цього літа на піку популярності босоніжки з прозорими деталями. Це можуть бути прозорі вставки, каблук або ж повністю прозоре взуття.

Якщо ж ви віддаєте перевагу зручності і більш комфортно відчуваєте себе у взутті на плоскому ходу, сміливо беріть для себе  балетки. Найголовніше, вибирайте модель з загостреним носиком.

Особливо ефектно виглядають босоніжки, які повністю або частково виконані з металізованої шкіри або мають металеві вставки. У таких моделей є великий плюс – носити їх дуже комфортно. За рахунок платформи ніжка виглядає дуже ефектно , а силует стрункіше і неординарним. Це можуть бути не тільки відкриті босоніжки, але і кросівки або шльопанці.

Тканинний верх такої моделі дозволяє ніжкам “дихати” і не натирають шкіру. Взуття такого типу відрізняється великою різноманітністю: на платформі і танкетці, на підборах і на плоскому ходу, відкриті або закриті. Але, на жаль, модне взуття – не означає зручне . Тому при виборі нової пари босоніжок віддавайте перевагу більш комфортній моделі .