Колишній співробітник samsung: в galaxy s22 не буде процесора exynos

19

Видання letsgodigital повідомляє, що samsung змінює свої плани щодо використання процесора exynos 2200 з графічним прискорювачем amd в смартфонах флагманської серії galaxy s22. Пов’язано це з глобальним дефіцитом напівпровідників.

Інформація була отримана від колишнього співробітника samsung з ніком super roader. За його даними, по всьому світу, включаючи європу і азію, нові смартфони серії galaxy s22 будуть оснащуватися процесором snapdragon від qualcomm. Вказується, що компанія відчуває серйозні проблеми з виробництвом власних процесорів exynos 2200 через дефіцит напівпровідників.

Варто відзначити, що авторитетний інсайдер ice universe, посилаючись на власні джерела, запевняє, що в деяких країнах і регіонах смартфони galaxy s22 все ж будуть поставлятися з фірмовим процесором exynos 2200, обладнаним відеоприскорювачем amd rdna2 з підтримкою технології трасування променів. Правда, поки неясно, де саме будуть продаватися такі модифікації.

Super roader також повідомив, що презентація серії galaxy s22 відбудеться 8 лютого 2022 року. Цю ж інформацію раніше повідомив інсайдер джон проссер, додавши, що в продаж вони надійдуть 18 лютого. До слова, проссер днями опублікував реальні фотографії galaxy s22 ultra.