Вчені виявили загрозу VR-окулярів для мозку

309

Вчені їх США в черговий раз попереджають про небезпеку окулярів віртуальної реальності (VR). Часте “занурення” у вигаданий світ притуплює деякі інстинкти і знижує час реакції. Як результат, підвищується ймовірність дорожньо-транспортних пригод.

І це не голослівні заяви, а результати експерименти. У ньому брало участь понад 350 бажаючих, яких розділили на дві категорії. Спочатку всім “піддослідним було запропоновано запам’ятати певний обсяг тексту. Одним показували інформацію на простому моніторі, іншим – через окуляри VR.

На другому етапі учасники пройшли тестування, суть якого зводилася до пошуку різних об’єктів. Група, що використовує “віртуальний” гаджет, впоралася із завданням набагато гірше.

Організатор досвіду, Джоана Люіс, зазначила, що відображення перед очима відволікаючої інформації негативно позначається на реакції та оперативності прийняття важливих рішень, знижується кількість записаних даних.

Добре, якщо Ви граєтеся” в домашніх умовах і знаєте міру подібних розваг. Але надмірне захоплення віртуальним світом може зіграти з Вами злий жарт. Особливо це стосується сфер життя, де варто проявляти підвищену пильність.