Контексна реклама

6-25-2020

Google Ads – інакше відомий як спонсоровані посилання – це текстові, графічні та відео повідомлення, які відображаються користувачам Інтернету через розгалужену мережу Google. Це відбувається, коли ви шукаєте конкретні послуги чи товари, пропоновані вашою компанією чи магазином. Як це можливо? Google Ads дозволяє точно вказати цільову групу, а також дозволяє різні форми виставлення рахунків залежно від дії, яку здійснює користувач. Завдяки цьому ви можете дістатись до групи одержувачів, які вам дійсно цікаві! Перевірте, які ще переваги пропонує ця рекламна система для вашої компанії! Але спочатку хочу запропонувати послугу контекстна реклама Гугл, за кращою ціною.


Де я можу побачити Google Ads (AdWords)?
Рекламні повідомлення Google Ads відображаються в пошуковій мережі Google вже на першій сторінці результатів. Тому вони поєднуються з органічними результатами, пропонуючи чіткість зору. Крім того, ми також можемо дивитися рекламу в Медійній мережі Google, яка включає понад два мільйони напрямків в Інтернеті. Щоб вибрати правильний рекламний простір для вашого бізнесу, вам потрібна підтримка досвідчених фахівців групи uaateam!

Дізнайтеся, які типи кампаній Google Ads ми можемо реалізувати для вас:
Пошукова мережа Google
Показ текстових оголошень у найпопулярнішій пошуковій мережі в Інтернеті. Зверніться до клієнтів, які насправді шукають їх за допомогою ваших послуг та продуктів.
Медійна мережа Google
Мільйони веб-сайтів, блогів, порталів та мобільних додатків – це чудова платформа, на якій можна відображати графічну рекламу та створювати популярність бренда.
Кампанія Google Shopping Shopping (Google Shopping)
Представляйте свою продукцію клієнтам у пошуковій мережі Інтернет. Скористайтеся можливістю збільшення продажів.
Ремаркетинг Google Ads
Адаптуйте рекламні повідомлення людям, які вже відвідали ваш сайт, були зацікавлені у покупці, зв’язку.
Кампанії Google Ads на YouTube (відеореклама)
Використовуйте потужність другої за популярністю пошукової системи у світі. Вже 50% польської аудиторії у віці 18-24 років регулярно користуються YouTube.
Кампанії Google Ads у Gmail
Найпопулярніший клієнт електронної пошти у світі – це простір, який ви можете використовувати для реклами. Заохочуйте користувачів діяти за допомогою власних повідомлень.
Рекламні кампанії в Facebook
Найпопулярніший клієнт електронної пошти у світі – це простір, який ви можете використовувати для реклами. Заохочуйте користувачів діяти за допомогою власних повідомлень.