Аніме “винищувач демонів” повертається цієї осені, з 5 спецвипусками, які вийдуть в ефір перед цим

75

“винищувач демонів” є одним з найпопулярніших аніме-серіалів, які виходять зараз, поряд з іншими великими хіттерами, такими як “магічна битва” і “атака титанів”. Перший сезон аніме став величезним хітом, а фільм “поїзд нескінченний” вийшов в ефір в минулому році, ставши найбільш високооплачуваним фільмом 2020 року.

Тільки що було оголошено, що аніме-серіал повернеться протягом осіннього і зимового аніме-сезонів в цьому році, і він буде охоплювати арку “квартал червоних ліхтарів” з оригінальної манги.

На додаток до цього, до цього будуть випущені п’ять спеціальних епізодів, в які будуть представлені деякі ключові події з першого сезону:

  • узи брата і сестри-11 вересня
  • арка асакуса-12 вересня
  • арка особняка цудзумі-18 вересня
  • арка натагумо – 19 вересня
  • зустріч хашира / арка особняка метеликів – 23 вересня

Серія “винищувача демонів” слідує за історією танджіро камадо, який вирішує позбавити світ від злих демонів, коли його сестра, незуко, піддається нападу одного з них і сама перетворюється на демона. Серіал в першу чергу відомий своїми швидко розвиваються і захоплюючими екшн-сценами з відмінною хореографією, а саме аніме досягає успіху в тому, щоб втілити дію манги в життя.