Як познайомитися в інтернеті.

8-30-2018

Як познайомитися в інтернеті.

Як слід подумайте, зважте і самі собі чесно відповіді на просте питання: для якої мети ви шукаєте чоловіка. Насамперед, це необхідно для того, щоб зрозуміти, скільки сил і часу вам доведеться витратити на пошук чоловіка. Партнера для одноразового розваги можна знайти за п’ять хвилин. Компаньйона для поїздки в круїз — за пару днів. Пошук надійного, адекватного чоловіка для серйозних стосунків або шлюбу може зайняти кілька місяців, а то й років. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі международные знакомства для серьезных отношений.
Нічого не поробиш-серйозні цілі вимагають серйозних зусиль, терпіння і часу. Бувають і приємні винятки, але розраховувати на це не варто. Для віртуального флірту або легкої інтрижки підійде будь-який сайт або соціальна мережа. Але для серйозних цілей краще вибирати ті сайти знайомств, для реєстрації на яких потрібно заповнити докладні анкети, пройти ті або інші тести на визначення психотипу і психологічної сумісності, оплатити доступ до анкет кандидатів.
Логіка проста і неодноразово перевірено на практиці – найбільш інфантильні, ледачі, жадібні мужички «сидять» на безкоштовних, анонімних сайтах. Як правило, їм навіть не потрібні реальні відносини і цілком вистачає віртуального спілкування в робочий час, поки начальник не бачить, тим більше що в інтернеті так легко здаватися розумним, красивим, цікавим. Це, звичайно, не гарантія успіху, але дозволяє відсіяти зовсім безперспективні варіанти. Пам’ятаєте прислів’я: Інтернет – усього лише зручний інструмент для початку знайомства.