Xiaomi анонсувала новий 27-дюймовий 4k монітор

33

Xiaomi представила свою нову модель монітора, показавши його на порталі weibo. Назва моделі не опубліковано, а відомо тільки, що він має діагональ 27 дюймів і дозвіл 4k. Ймовірно, якщо модель піде в продаж за межі китаю, то у неї з’явиться конкретне комерційне найменування. Але на сьогоднішній день xiaomi не підтвердила, чи буде вона продавати 27-дюймовий монітор за межами внутрішнього ринку. Однак відомо, що компанія привезла кілька моніторів в європу.

Новий 27-дюймовий монітор xiaomi 4k більший і має вищу роздільну здатність, ніж попередня модель xmmnt245hf2, представлена в листопаді, має 24,5-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1080p і частотою оновлення 240 гц. Хоча новий 27-дюймовий 4k-монітор xiaomi не має високу частоту оновлення, він може похвалитися чудовим охопленням колірного простору і високу точність передачі кольору. А саме, монітор пропонує 99% охоплення колірних просторів adobe rgb і dci p3, а також відхилення deltae менше 1. Xiaomi стверджує, що монітор також сертифікований pantone. Отже, 27-дюймова новинка xiaomi 4k повинна мати досить точну передачу кольору для професійного редагування фото і відео.

Крім того, монітор підтримує displayhdr 400 і сертифікований tüv rheinland. Xiaomi оснастила монітор двома портами hdmi 2.1, одним displayport 1.4 і usb-концентратором з двома портами usb type-a. Крім того, монітор може заряджати пристрої потужністю до 90 вт через вбудований порт usb type-c. На початку продажів даний монітор в китаї буде коштувати 2999 юанів (близько 470 доларів), але згодом ціна виростить до 3499 юанів (приблизно 549 доларів).