Все для карате

2-4-2020

not found
Дитяче кімоно для карате adiStart з поясом. Дитяча модель кімоно, для юних спортсменів.
Також хочемо вам порекомендувати все для карате
Дитяче кімоно для карате adiStart з поясом. Дитяча модель кімоно, для юних спортсменів.
Кімоно для карате підліткове з поясом adiStart.
Дитяче кімоно для карате adidas Evolution з поясом. 2 розміру ст.
Дитяче кімоно для карате adidas Evolution з поясом. 2 розміру ст. Пояс на штанях на резинці куліска.
Головна відмінність цієї моделі від K220SK Kumite, додаткова підкладка з атласного матеріалу, що запобігає натирання і дозволяє спортсмену відчувати себе комфортно під час бою, класична сітка ClimaCool на спині стала більше і міцніше. Пояс на штанях на резинці куліска.
Класичне тренувальне від кімоно adidas в чорному кольорі. Використовується національними збірними з карате. Добре всмоктуючий вологу натуральний матеріал. Улюблене кімоно національних команд та світових чемпіонів. Всмоктуючий вологу натуральний матеріал з антибактеріальним просоченням.
Дане кімоно взяли на озброєння багато збірні.
Відмінною рисою кімоно є склад: 100% поліестер, який не дає усадку і є дуже легким матеріалом, який проводить повітря забезпечуючи комфорт в каратеги.
Кмоно для карате adidas KIGAI EUROPEAN CUT WKF БІЛЕ K888E Ця ката модель компанії adidas, досить легке для спортсмена при цьому забезпечує відмінний шум, що складається з куртки і штанів з довгим кроєм рукавів і штанин з традиційним шнурком.
Це одне з кращих кімоно, що Ви коли-небудь бачили. Фахівці adidas на основі багатьох тестів створили модель кімоно відповідає найвищим стандартам.
Регульована довжина куртки і брюк. 2 розміру в Пояс на штанях на резинці куліска. Вентильовані вставки ClimaCool® на спині і сідницях. Всмоктуючий вологу матеріал навколо талії для збільшення комфорту. Спеціально посилені метса в облостях з високим навантаженням. Пояс на штанях на резинці куліска. Вентильовані вставки ClimaCool® на спині і сідницях. Всмоктуючий вологу матеріал навколо талії для збільшення комфорту. Спеціально посилені метса в облостях з високим навантаженням. Пояс на штанях на резинці куліска.
Все прийшло швидко , розмір підійшов відмінно , якість хороша: номер замовлення.
Чудове кімоно.