Програмне забезпечення для організацій

3-6-2020
Картинки по запросу "Програмне забезпечення як для організацій"

Під обслуговуванням комп’ютерів юридичних осіб часто розуміють лише одну сторону роботи – підтримка працездатності техніки. Однак не менш важливим аспектом використання ПК є його програмна складова. Без софта, або програмного забезпечення, ПК стає фактично друкарською машинкою, і не більше того. Між тим, багато робочі процеси вимагають установки спеціальних програм. Наприклад, ПО потребують архітектори, дизайнери, бухгалтери, кадровики і багато інші фахівці. Також хочемо вам порекомендувати softmart.ua програмне забезпечення для організацій.

Звести до мінімуму турботи про купівлю, встановлення та налаштування можна за допомогою договору на обслуговування комп’ютерів юридичних осіб. Фахівці підбирають програми щодо необхідного вам профілю, встановлюють антивірусні програми на ПК, консультують з усіх питань, що так чи інакше стосуються ПЗ.
Якщо на комп’ютерах компанії встановлені неліцензійні програмні продукти, то їх необхідно замінити офіційними (платними) версіями. Використовувати неліцензійне ПО – значить, порушувати права на інтелектуальну власність, що переслідується законом. IT – компанії, відповідальні за обслуговування комп’ютерів юридичних осіб, виконують ліцензування програмного забезпечення. Це означає, що всі нелегально використовувані програми будуть видалені, а на їх місце встановлено ліцензійне ПЗ. Як варіант, можна підібрати програми, які розповсюджуються безкоштовно .

Перехід з піратських версій на офіційні, безсумнівно, вигідний для компанії. По – перше, зламані програми можуть працювати некоректно. До того ж до них неможливо завантажити оновлення. Навпаки, установка ліцензійних програмних продуктів дає можливість безкоштовно отримувати оновлення. При будь-якої перевірки, ви зможете пред’явити ліцензію, що підтверджує, що ви не використовуєте крадене програмне забезпечення.
 Таким чином, використання ліцензійних програм можна розцінювати як один з плюсів укладення договору на IT – аутсорсинг.