Nvidia не буде випускати версію founders edition для моделі rtx 2060 об’ємом 12 гб

27

Оголошення nvidia про нову карту turing, безумовно, не було несподіваним, враховуючи, що ми говоримо про цю карту з вересня. Однак так воно і було оголошено. Nvidia вирішила лише мовчки оновити свій веб-сайт і випустити коротку заяву для преси.

ціна буде варіюватися в залежності від конкретної моделі і регіону. Це преміум-версія rtx 2060 6 гб, і ми очікуємо, що ціна буде відображати це. Будь ласка, зв’яжіться з нашими партнерами aic для отримання докладної інформації про продукт і ціни”.

Оновлення веб-сторінки підтвердило, що карта оснащена 2176 ядрами cuda і, по суті, є rtx 2060 super з меншою пропускною здатністю пам’яті (вона навіть має ті ж тактові частоти). Те, що також містилося на офіційній веб-сторінці, було підтвердженням “founders edition” (як показано нижче):

У нашому початковому звіті ми дійшли висновку, що наявність власного дизайну nvidia є гарною новиною, оскільки клієнти матимуть можливість придбати карту в msrp або через власний веб-магазин nvidia, або через обраних роздрібних партнерів. Запуск aib тільки означав би, що msrp може стати нездійсненною мрією, як тільки маржа aib і завищена роздрібна ціна будуть включені в остаточну ціну.

На жаль, схоже, що список founders edition був помилкою, оскільки nvidia вже видалила цю інформацію зі свого веб-сайту.

поточний список rtx 2060 12 гб, джерело: nvidia

Techpowerup підтвердив своїм джерелам в колегії партнерів, що їх карти дійсно будуть єдиною версією карт rtx 2060 об’ємом 12 гб:

nvidia оновила свій веб-сайт, щоб видалити частково карти “founders edition” зі сторінки специфікацій […]. Ми дізналися у nvidia, що не буде ніякої версії founders edition rtx 2060 об’ємом 12 гб, тільки індивідуальні розробки їх різних партнерів по платі.