Як вибрати сервер VDS

6-12-2019

Как выбрать VDS сервер
Купити VPS – хостинг — це майже як придбати виділений сервер, при цьому ви отримуєте повноцінний потужний віртуальний сервер з правами адміністратора і незалежною операційною системою, який коштує значно дешевше виділених серверів. Також хочемо вам порекомендувати вдс хостинг

До того ж він простіше в обслуговуванні. VPS / VDS сервером ви отримуєте повний root – доступ, тобто зможете встановити сучасне програмне забезпечення і повністю його налаштувати. У нас ви точно зможете замовити VPS – сервера з віртуалізацією: KVM для досягнення найбільшої функціональності і продуктивності у відповідності з вашими потребами. Досвідчені користувачі будуть відчувати себе як вдома в командному рядку. Але навіть якщо ви не професіонал, ви можете поринути в нашу всеосяжну Wiki і дізнатися, як налаштувати ваш хостинг, VPS і керувати ним.

Багато хочуть придбати сервер за кордоном. Але час роботи і мова, якою говорить наша підтримка, зовсім не головна її перевага. В послугу «VPS сервер» входять абсолютно безкоштовні консультації технічно підкованих фахівців. Ви зможете задати будь пов’язаний з хостингом питання і отримати відповідь в рекордно малі проміжки часу. В чатах ми відповідаємо менше ніж за хвилину, а в тікет — протягом двох годин максимум. Ми абсолютно впевнені в тому, що немає нічого краще, ніж самостійно випробувати роботу хостингу в реальних умовах.

Для цього ми гарантуємо можливість повернення коштів. Так що ви можете протягом 30 днів ні про що не турбуватися і бути впевненими в тому, що якщо вам щось не сподобається, ви зможете повернути гроші за будь VPS сервер. А після цього тесту перейти на більший термін оплати і заощадити до 40 %. Локації ми вибрали таким чином, щоб надати рішення для тих, хто шукає VPS в Західній Європі. Ми встановлюємо 42U стійки (переважно Dell), з juniper мережевим обладнанням і APC PDU для живлення і використовуємо власні сервери. Кожен VDS – сервер виключно надійний, так як ми постійно поліпшуємо інфраструктуру для підвищення енергоефективності серверів.