Партнерська програма pm

7-15-2021

 

Партнерські програми 2021, кращі реферальні програми
 

Парі – матч-це одна з найбільш популярна букмекерская компания, яка давно займає в рунеті перші позиції. Це міжнародний букмекер, провідний основну роботу на території країн СНД (України, Росії, республіки Білорусь, Грузії та Молдови), а також здійснює свою діяльність через мережу інтернет по всій земній кулі.

Компанія бере участь у розвитку сфери азартних ігор в СНД. Топ-менеджмент проявляє активність у профільних заходах, а компанія не пропускає жодного заходу в даній галузі. Слоган букмекера звучить так « ” parimatch: ваша стратегія перемоги!»

У БК parimatch є партнерська програма pm affiliates pmaffiliates.com. Не припиняється в багатьох країнах тривалий карантин і в зв’язку з цим збільшення кількості користувачів інтернету наочно показує нам, що всі старання і зусилля завжди приносять власникам сайтів, блогів, груп в соціальних мережах — прибуток. Багатьом людям потрібно зливати кудись свій стрес, ось і вихлюпують вони свій азарт в онлайн.

Партнерка pm affiliates, використовуючи партнерські схеми залучає нових відвідувачів на ваш сайт.

Особливості партнерської програми pm affiliates

Партнерка від БК parimatch-це дуже вигідний спосіб збільшення числа відвідувачів, програма допомагає заробляти хороші гроші для своїх клієнтів.

Вся справа полягає в тому, що програма відкриває своїм клієнтам доступ до відомих партнерських ресурсів і навіть якщо у вас немає свого бренду, або товару, господаря ресурсу (сайту, блогу, групи в соцмережах) з нашою допомогою може заробити пристойні суми грошей.

Головне завдання програми полягає в тому, щоб направити якомога більше нових клієнтів на ваш сайт.

Кожен з партнерів отримає унікальну робочу посилання. Саме по ній (посиланням) переходять покупці (нові клієнти).

Які плюси у програми:

  • великий досвід роботи на офлайн і онлайн ринку, популярність бренду, швидкі платежі і виплати, уважна і досвідчена служба підтримки.
  • найсучасніша реклама та рекламні матеріали.
  • різні акції та бонуси для партнерів.
  • стабільні виплати комісійних в кінці місяця.

Кому це вигідно

Не секрет, що дуже багато людей захоплюються спортом, читають спортивні новини, стежать за всіма подіями в світі спорту. Є велика кількість сайтів про спорт, спортивні змагання, ігри, перемоги та поразки. По-перше, партнерська програма pm affiliates не може не зацікавити людей, які ведуть свої групи, блоги, сайти на спортивну тему.

По-друге, така програма буде цікава тим, хто володіє ресурсами, які розповідають про різні заробітки в мережі, а також присвячені азартним іграм.по-третє, програма зацікавить тих, хто хоче робити свій бізнес в соціальних мережах.

Можна залучати різних клієнтів шляхом розміщення на вашому сайті банера, або декількох банерів, з відкритим посиланням.

Можливе розміщення посилання та реклами на безлічі форумів. Ще один перспективний напрямок реклами-пошук нових клієнтів за допомогою соціальних мереж.

Правила партнерської програми

Для власників сайту parimatch створив власну партнерську програму. Розмістивши на своєму сайті відповідне посилання на сайт букмекера, ви будете отримувати прибуток від бк за людей, які перейшли за вашим посиланням, зареєструвалися і проявляють певну активність.

У партнерки є кілька правил, які програма завжди дотримується.наприклад, заборонено категорично:

  • використовувати завідомо неправдиву інформацію, обманювати користувачів і вводити їх в оману.
  • трафік з сайтів з дитячою аудиторією, якщо на цих сайтах йде пропаганда насильства, тероризму, дискримінації за національністю, релігії, статевою ознакою, інвалідності.
  • сайти, залучені в протизаконну діяльність.
  • сайти, що порушують права інтелектуальної власності.

Реєстрація в партнерці pm affiliates

На pm affiliates pmaffiliates.com. Дуже проста реєстрація. Зайдіть на сайт і заповніть форму. Після перевірки протягом 1-2-х днів з вами зв’яжеться афілейт менеджер, який і активує аккаунт.

Партнерка доброзичлива і завжди готова працювати не тільки з великими афілійтами, але і з новачками, було б бажання. Тому сміливо звертайся до менеджерів за вказаним посиланням і ви разом знайдете, з чого починати. У будь-якій незрозумілій ситуації завжди можна написати менеджеру.