З’явилися перші витоки про графічний процесор amd instinct mi300

9

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Зовсім недавно стався витік, що розкриває конфігурацію графічного процесора mi200. З витоку оновлення програмного забезпечення rocm припускають, що в прискорювачі буде 110 обчислювальних одиниць. Не зовсім зрозуміло, чи ця конфігурація стосується всієї карти або лише одного графічного чіплету.

Передбачається, що рядок ідентифікатора графічного процесора gfx90a_110 описує конфігурацію повного прискорювача mi200 або тільки одного чиплета, що означає 220 cu (2x 110) або 110 cu (2x 55).

Джерело під ніком @ kepler_l2 підтверджує попередні чутки про те, що mi300 буде мати в два рази більше кристалів графічного процесора, ніж mi200. Це означає, що майбутнє прискорювачів amd, заснованих на архітектурах cdna, буде продовжувати використовувати дизайн mcm з зростаючою кількістю gcd (graphics complex die) або графічних плиток / чиплетів.

Кодова назва графічного процесора mi300 поки не відомо, але ймовірно він отримає ім’я на честь іншої гігантської зірки, такий як рігель або антарес.

Mi300 ймовірно буде конкурувати з прискорювачами intel і nvidia наступного покоління, які засновані на графічному процесорі ponte vecchio (архітектура xe-hpc) або обчислювальній карті nvidia h100 на базі графічного процесора hopper gh100.