Звертайтеся до nintendo: творець bayonetta 3 про можливість випуску проекту на інших платформах

14

Як відомо, довгоочікувана багатьма bayonetta 3 вийде виключно на гібридній консолі nintendo switch. Назавжди це або тимчасово-свідчення різняться, але в будь-якому випадку, основні вершки продажів розробники разом з nintendo будуть знімати саме з switch. Тим не менш, в ігровій спільноті існує реальний запит на випуск bayonetta 3 на платформах, відмінних від nintendo switch, і у творця трилогії хідекі камія є, що сказати з цього приводу.

Строго кажучи, пан камія не сказав нічого радикально нового: за його словами, все виробництво bayonetta 3 профінансовано nintendo, відповідно, саме вона вирішує, коли і на яких платформах буде виходити проект. Як наслідок, якщо керівництво nintendo доручить platinumgames виробництво порту bayonetta 3 для тієї ж (умовно) playstation 5, то розробники візьмуть під козирок, скажуть «є!”і приступлять до роботи.

Всі прохання по випуску bayonetta 3 на інших платфомах камія радить адресувати саме nintendo. А поки-чекаємо 2022 року і затарюємося switch’ами. Якщо воно вам, звичайно, треба: заради однієї гри-то.