Завантажити seriesguide premium (мод: активована преміум підписка) на андроїд

57

seriesguide premium – краще додаток для людей, які жити не можуть без перегляду серіалів і фільмів. Адже в наш час достаток відеоконтенту просто величезне і часом просто забуваєш що дивився і на якій серії сезону зупинився, а якщо таких кілька десятків? так ось, тепер запам’ятовувати нічого не потрібно, програма все зробить за вас, вона дозволить відстежувати переглянуті серії і попередить коли вийде нова.

Додайте всі свої улюблені серіали або ж фільми в колекцію, переглядайте інформацію про них, читайте рецензії, ставте рейтинг, дивіться скріншоти і трейлери. Відзначайте що вже бачили, додавайте в обране і ніколи не пропускайте вихід нових релізів. Якщо безкоштовно підключитися до облікового запису, то ви зможете синхронізувати дані між усіма своїми пристроями на андроїд.

Інтерфейс тут неймовірно зручний, є безліч функцій по сортуванню, управління та налаштування. Дивитися відео тут не вийти, проте для цього достатньо інших програм, наприклад hd або hd videobox+, дивіться там, а відзначайте тут, зручно і практично. Завдяки преміум підписці доступні всі функції, типу детальна настройка віджетів, повідомлення в шторку про вихід нових серій, відсутність реклами багато іншого.