Завантажити kmplayer plus (divx codec) – відеоплеєр (повна версія) на андроїд

27

kmplayer plus – потужний аудіо-відео плеєр для андроїд, знайомий багатьом з персональних комп’ютерів. Він вже містить в собі всі необхідні кодеки та інструменти для комфортабельного перегляду фільмів високої чіткості від hd і до 8k. Завдяки різним функціям картинку можна підлаштовувати під себе, а еквалайзер зробить звук більш насиченим і якісним.

Після запуску кмп плеєр просканує вашу пам’ять, миттєво виявить і додасть весь ваш відео контент. Для музики ж потрібно вказати папку де зібрані ваші пісні. Крім того є підтримка субтитрів, можливість створювати свої плейлисти, масштабування і переворот, нормалізація гучності, відтворення потокового контенту, пошук і багато іншого.

Працювати програма може як в звичайному режимі, так і поверх запущених додатків, в маленькому, настроюється віконці. Споживає плеєр мінімум системних ресурсів вашого мобільного пристрою, а перегляд буде без будь-яких пригальмовувань і глюків. Інтерфейс зручний і практичний, внизу є вкладки за якими перемикаються віконця з вашою медіа інформацією.