Завантажити filmorago pro (повна версія) на андроїд

67

filmorago pro – один з найпотужніших відео-фото редакторів для андроїд смартфонів і планшетів російською мовою. З ним ви без особливих знань і витрачаючи мінімум часу зможете змонтувати або відредагувати свій ролик, накласти відео на фото, використовуючи професійні інструменти і практично безмежні функції. Змішуйте фотки з відосиками і отримуйте приголомшливе поєднання.

Обрізайте відео використовуючи точну часову шкалу, поєднуйте два і більше шматочка, адаптуйте під будь-який формат і дозвіл, додавайте музику і звукові ефекти, витягуйте аудіодоріжку, регулюйте гучність, корегуйте яскравість, контраст, насиченість і багато іншого. Додайте текст з унікальними шрифтами, а так само синхронізуйте текст зі стікерами.

Після детальної обробки саме час приступити до нанесення фільтрів, спецефектів і барвистих кінематографічних переходів. Каталог таких величезний, є з чого вибрати. Коригуйте краю і обрізку, щоб домогтися оптимального формату під різні соціальні платформи. Експортуйте готові роботи в 1080p без втрати якості і діліться ними у всіх існуючих соц. Мережах і відеохостингах.