Замок на хвіртку з профнастилу, як встановити замок на хвіртку своїми руками

4-30-2018

Нерідко можна почути думку, що замки призначені для охорони від порядних людей, тим не менше, кожен господар приватного будинку розуміє, що надійний замок часто здатний запобігти можливість проникнення небажаних персон на територію двору і забезпечити збереження майна. Але щоб замок для хвіртки не грав роль декоративного елемента, а служив надійним замком слід підійти до вибору моделі зі знанням справи. Для хвіртки замок потрібен якісний і функціональний, саме на ці якості слід звертати увагу в першу чергу. Оскільки сьогодні існує величезна безліч моделей замків, то слід перед покупкою запірного пристрою розібратися як діє механізм замка і які типи його установки існують, особливо це важливо в тому випадку, якщо планується встановлювати замок на хвіртку своїми руками. Рекомендую замовити профнастіл по доступній ціні на сайті http://www.budservic.com.ua/profnastil/

Щоб визначитися з моделлю замку спочатку потрібно сформулювати свої побажання до нього:

У тому випадку, якщо хвіртка відчиняється назовні встановлювати накладний замок не слід.
Оскільки запірного пристрою доведеться працювати під відкритим небом, при різних температурах і вологості повітря, то бажано, щоб він був стійкий до температурних коливань, не боявся вологи і пилу.
Перед покупкою слід уточнити, чи можливо його використання в умовах підвищеної вологості і великих температурних перепадів, який термін служби у таких складних умовах гарантує виробник.

Для початку зауважимо, що вкрай небажано вибирати замок за зовнішнім виглядом: головне в ньому якість і функціональність. Не рекомендується вибирати навісні замки або рейкові – для відкриття таких запорів зломщикові знадобиться зовсім небагато часу – близько 1 хвилини. Придбати і встановити замок, виготовлений кустарним способом – і того гірше, зупиняти свій вибір бажано на виробах фабричних, від відомих і надійних виробників.

На думку фахівців, найбільш підходящим замком на хвіртку з профнастилу буде сувальдний замок, який відкривається бородочными ключами, смещающими фігурні пластини замочного пристрою всередині його корпусу.

Оскільки при попаданні води всередину замку будь-якого типу при низьких температурах відбудеться обледеніння, то рекомендовано вибирати моделі, які відчиняються зсередини без ключа. При цьому обов’язковою умовою є можливість відкривання закритого зсередини замку з зовнішньої сторони за допомогою ключа.

Істотним недоліком циліндрових замків є їх чутливість до забруднень, наприклад – до потрапляє всередину пилу. Рекомендується на будь-який, навіть самий простий замок встановлювати захисний кожух, бажано також передбачити можливість захисту замку від попадання всередину вологи.