З path of exile назавжди видалять механіку пророцтва

37

Розробники action rpg path of exile анонсували оновлення 3.17.0, яке надійде на сервера гри на початку січня 2022 року разом з новим доповненням. Патч привнесе безліч змін, серед яких: видалення механіки пророцтва, деяких доленосних унікальних предметів, додавання нового ніп і багато іншого.

Також розробники попередили про те, що потрібно завчасно витратити срібні монети, пророцтва фрагменти блідої ради до запуску 3.17.0 на початку 2022 року, оскільки в майбутньому вони стануть неліквідні.

” пророцтво було введено в гру в 2016 році і з тих пір входить в основу path of exile. Однак з часом воно застаріло і відстало від більш нового контенту. У нашому січневому доповненні ми видаляємо пророцтво з path of exile. Таким чином, у вас обмежений час на те, щоб витратити срібні монети і збережені пророцтва. Крім того, ми закономірно розпрощаємося з навалі і блідим радою. Втім, за навалі не надто переживайте, вона майже напевно це передбачала”.

Що стосується самого січневого доповнення, то про нього поки нічого невідомо. Цілком ймовірно, про нього повідають приблизно в середині грудня або під кінець місяця.