З новим патчем у версіях life is strange: true colors для консолей нинішнього покоління з’явилася підтримка 60 кадрів / с

12

Видавництво square enix і студія-розробник deck nine games в офіційному мікроблозі серії life is strange представили третій патч для своєї пригоди life is strange: true colors.

Джерело зображень: square enix

Як стало відомо, основною особливістю випущеного оновлення виявилося додавання підтримки 60 кадрів / с у версії life is strange: true colors для консолей нинішнього покоління.

Нагадаємо, з моменту релізу life is strange: true colors на ps5, xbox series x і s була обмежена 30 кадрами/с.своє рішення розробники пояснювали бажанням підвищити кінематографічність гри.

Згідно з оприлюдненим списком змін, з виходом заплатки в life is strange: true colors на нових приставках з’явилося два режими роботи: з упором на дозвіл і продуктивність (аж до 60 кадрів/с).

До того ж патч активує hdr і виправляє падіння кадрової частоти (в конкретному моменті) в steam-версії, а також видає зароблені (але не отримані через бага) досягнення за збір колекційних предметів.

Оновлення life is strange: true colors доступно для завантаження на playstation 5 і консолях xbox, до playstation 4 добереться вже сьогодні, 5 жовтня, а в steam і google stadia дебютує ще на день пізніше.

Life is strange: true colors вийшла 10 вересня на pc (steam), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. Гра оповідає про алекс чень, яка вміє зчитувати і поглинати сильні емоції інших людей.