Яндекс запустив сервіс для оплати покупок по частинах

12

Яндекс запускає сервіс, який дозволяє оплачувати покупки в інтернет-магазинах по частинах. При оформленні замовлення покупець платить тільки 25% вартості товарів, решта 75% списуються з карти рівними частинами кожні два тижні. Сервіс називається спліт. Він вже заробив на яндекс.маркеті і поступово буде підключати нових партнерів.

Оплата частинами зручна для покупців і принесе вигоду продавцям. Вона дає магазину можливість збільшити середній чек замовлення, залучити більше клієнтів і підвищити продажі. Причому, незважаючи на те що покупець платить частинами, продавець відразу отримує всю суму цілком. Поки продавці можуть користуватися сплітом безкоштовно, в майбутньому для них з’явиться комісія. Для покупця в спліті немає відсотків і комісій – ні явних, ні прихованих.

Антон забанних, керівник напрямку фінансових сервісів яндекса:

«спліт – це не кредит. Люди витрачають свої гроші, а не гроші банку, тому їм не потрібно заповнювати анкети і заявки, чекати чийогось схвалення. Наш сервіс дозволяє купити те, що ви давно хотіли, не відкладаючи, і добре підходить для фінансового планування. Наприклад, якщо ви заклали не більше 7000 рублів на місяць на вільні витрати, а новий пилосос коштує 14 000, ви можете купити його і залишитися в межах бюджету».

Зараз спліт доступний невеликій частині користувачів і тільки для покупок у продавців, які використовують службу доставки яндекс.маркет. За допомогою спліта можна купувати товари більше 20 категорій, наприклад косметику, побутову техніку та спортивні товари. Поки розділити на частини можна платіж від 1000 до 30 000 рублів. Ліміт може змінюватися-це дозволить команді сервісу перевірити сценарії використання спліта і поліпшити продукт.

Спліт доступний у веб-версії яндекс.і в додатках для ios і android. Графік платежів можна подивитися в особистому кабінеті яндекс id.

Нагадаємо, на початку серпня яндекс.маркет запустив для своїх покупців послугу кредитування. Першим партнером маркетплейсу з боку банків став тінькофф банк.