Яку проводку використовувати для силових установок.

4-24-2018

Яку проводку використовувати для силових установок.
В електриці – постійно змінюються стандарти, нормативи, з’являються все більше нових і корисних рекомендацій. Актуально на 2016 рік. Наявність в електропроводці заземлення, в кожній точці використання електрики. Заземляюча жила обов’язкова, навіть якщо вона не буде використовуватися. Всі електромонтажні з’єднання повинні виконуватися в сполучних коробках (розподільчих, інсталяційних, в щитах тощо) з доступом для обслуговування. У вологих приміщеннях використовувати розетки зі ступенем захисту не нижче IP44, із захисними кришками і захисними шторками. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі кабель ввг 3х1,5 цена.
Мінімальна кількість розеток у квартирі та будинку, а також більш детальні вимоги до розеток, дивіться в статті – Як правильно підключити розетку. Всі електричні ланцюги, слід захищати з допомогою пристроїв диференціальної захисту 30мА (узо або диф.автомат). Ці пристрої, призначені для захисту людини від ураження електричним струмом. виділений контур для вологого приміщення (санвузол+ванна) Диф. захист обов’язкове! Для контуру використовується окремий диф. Зазвичай: Перетин кабелю 1,5 мм 2 Захист автоматичним вимикачем З (B) -16А Можливі зміни, залежить від технічних параметрів обладнання.
Електричного опалення. Перетин кабелю і номінал автоматичного вимикача залежить від технічних параметрів обладнання. Вимикач повинен розташовуватися біля входу в кімнату, на відстані 0,9 – 1,8 метра від підлоги. Кожна клавіша вимикача може керувати максимально 2 точками. При управлінні більше 3 точок на клавішу, повинні використовуватися – імпульсне реле, контактор і т. п. Детектор диму.