Як зробити ставку на популярні події в бк паріматч

12-29-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати фріспіни за реєстрацію

Букмекерська компанія «паріматч ” приймає ставки через інтернет у росіян на сайті www.parimatch.ru.

Крок 1. Реєстрація на сайті бк “паріматч”

Щоб почати робити онлайн-ставки в бк «паріматч”, необхідно зайти на офіційний сайт parimatch.ru і натиснути на кнопку реєстрації в правому верхньому куті екрану. У формі реєстрації потрібно ввести дату народження, вказати номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Також необхідно придумати пароль з 8 або більше символів, що включає в себе великі і великі літери і цифри.

 • Форма реєстрації на сайті бк «паріматч»

Для завершення реєстрації потрібно вивчити і прийняти правила і угоду про виграш бк «паріматч». Також необхідно дати згоду на обробку своїх персональних даних. З умовами, які пропонує букмекер, можна ознайомитися пройшовши за посиланнями, наведеними у формі реєстрації. Ми настійно рекомендуємо гравцям не просто поставити галочку в чек-боксі, а дійсно ознайомитися з правилами!

Після заповнення форми і натискання кнопки» зареєструватися ” на вказаний номер телефону прийде код підтвердження, який потрібно буде ввести в спеціальне поле.

Крок 2. Ідентифікація особистості

Відразу після завершення реєстрації відбудеться перевірка даних гравця в системі цупіс (центр обліку переказів інтерактивних ставок). Перевірка триває рівно одну хвилину.

Якщо у гравця вже є верифікований аккаунт в першому цупіс, то після закінчення перевірки він зможе відразу приступити до поповнення рахунку і грі на ставках на умовах спрощеної ідентифікації.

Якщо ж верифікованого облікового запису в першому цупіс немає, то гравець може пройти онлайн-ідентифікацію одним з двох способів.

1. Ідентифікація через портал держпослуг. При виборі цієї опції відкриється сайт першого цупіс, де потрібно авторизуватися або зареєструватися. Для реєстрації в цупіс необхідно ввести в спеціальну форму номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Вводите ті ж дані, що були вказані при реєстрації на сайті «паріматч»! також потрібно придумати псевдонім і пароль. Після потрібно підтвердити вказаний раніше телефонний номер, ввівши в спеціальне поле код, який прийде по sms.

Після цього виберіть на сайті першого цупіс опцію ідентифікації через держпослуги. Такий варіант підтвердження особи доступний лише при наявності верифікованого аккаунта на порталі держпослуг.

 • Способи ідентифікації особистості нових клієнтів бк “паріматч”

2. Ідентифікація за допомогою завантаження кольорових фотографій свого паспорта. Для ідентифікації аккаунта потрібні знімки розвороту паспорта з фото, реєстрацією та іпн або снілс (на вибір). Також гравець повинен сфотографуватися, тримаючи в руках аркуш а4 з написом «ідентифікація для бк parimatch».

В процесі ідентифікації на ім’я гравця буде автоматично створена обліковий запис в першому цупіс.

1 зняти ці обмеження можна після проходження повної ідентифікації в салоні “зв’язковий” або у відділенні платіжної системи contact. Обидві послуги-платні. Підтвердження особи в салоні» зв’язковий ” коштує 300 рублів, аналогічна послуга від contact коштує 150 рублів. Для проходження повної ідентифікації необхідно мати при собі паспорт.

Крок 3. Поповнення рахунку

Для початку гри в букмекерській компанії “парі-матч” необхідно поповнити свій ігровий рахунок. Зробити це можна в розділі «поповнити рахунок» поруч з вашим ім’ям і прізвищем. Також процедуру поповнення рахунку можна здійснити через особистий кабінет першого цупіс. Всі наступні поповнення робляться аналогічно.

Для поповнення рахунку в» парі-матч ” запропоновані наступні платіжні системи:

 • Банківські картки visa / mastercard« ” мир ”

 • Електронні гаманці “перший цупіс”, qiwi, ” яндекс.гроші”, webmoney

 • Мобільні платежі “білайн”,» мегафон”, мтс, tele2

 • Банківські системи «альфа-клік”, “пошта банк”, “росбанк”,» тінькофф«,» уралсиб ”

 • Платіжні системи та поповнення рахунку в бк «паріматч»

 • Платіжні системи та поповнення рахунку в бк «паріматч»

Вибір платіжної системи перенаправляє на сайт першого цупіс, де вже буде відкрита необхідна платіжна система. Для використання банківської картки visa / mastercard необхідно підключити послугу 3d secure.

 • Переказ через обрану платіжну систему на сайті першого цупіс-

1 гроші, що надійшли на рахунок цупіс, автоматично відображаються на балансі вашого ігрового рахунку в “парі-матч”.

Крок 4. Гра в букмекерській конторі

Види спорту і ліги, доступні для ставок в букмекерській конторі “парі-матч”, наведені у вертикальному меню з лівого боку сторінки.

При натисканні на цікавий чемпіонат в центральній частині сторінки з’являться матчі ліги, на які букмекер приймає ставки. Для відображення декількох змагальних турнірів поставте галочку поруч з потрібними чемпіонатами.

 • Вибір події для ставки

Якщо ви хочете зробити лайв-ставку (на подію, яка вже почалася), виберіть цей розділ у верхній частині сторінки, тоді в центральній частині сторінки відкриються всі події, на які букмекер приймає такі ставки. Тепер виберіть вид спорту і конкретну подію для своєї ставки.

 • Вибір ставки live на parimatch

Для того щоб зробити ставку, необхідно вибрати матч в лінії, як це описано вище, клікнути по назві матчу (це відкриє всю розпис на матч), а потім клікнути по потрібному коефіцієнту. Обрана ставка відображається в купоні, який розташовується в правій частині сторінки.

 • Вибір ставки на сайті parimatch

Якщо ви хочете зробити експрес-ставку, вибирайте кілька подій аналогічним чином-в купоні буде відображатися кількість відібраних подій і загальний коефіцієнт.

Якщо ставка занесена в купон правильно, і ви хочете укласти парі, то натисніть кнопку»зробити ставку”.

Розрахунок стандартних ставок відбувається швидко, іноді – навіть прямо під час події (ставка на голи). Ставки на статистику (футбол, баскетбол, хокей, теніс) — протягом 5-10 хвилин після завершення матчу.

Історія парі знаходиться в меню “мої ставки”. Можна подивитися всі зроблені і нерозраховані ставки у відповідній вкладці.

Крок 5. Виведення грошових коштів

Вивести гроші з букмекерської контори “парі-матч” можна на рахунки в наступних платіжних системах:

 • Банківські картки visa / mastercard« ” мир ”

 • Електронні гаманці “перший цупіс”, qiwi, ” яндекс.гроші”, webmoney

 • Банківський переказ

Згідно з правилами “парі-матч «(пункт 12.7),»букмекерська контора залишає за собою право здійснити повернення (виведення) коштів з ігрового рахунку клієнта будь-яким способом на свій розсуд, включаючи визначення комісії, лімітів на кількість і суму транзакцій”.

Для того щоб відправити заявку на виплату виграшу, увійдіть в розділ «грошові операції»/«виведення коштів» і виберіть бажаний спосіб зняття грошей. Після того, як ви вкажете суму для виведення і натиснете «продовжити», букмекер створить замовлення і перевірить легітимність виплати виграшу.

 • Виведення грошових коштів

 • Виведення грошових коштів

Зверніть увагу: букмекерська контора залишається за собою право вимагати від клієнта використовувати для укладення парі всю суму коштів інтерактивних ставок. У разі недостатньої ігрової активності компанія залишається за собою право на списання грошової комісії в розмірі 10% від суми виведення коштів на електронний засіб платежу клієнта з метою відшкодування збитків.

Також варто сказати, що букмекер, будучи податковим агентом, відповідно до законодавства зобов’язаний утримати податок у розмірі 13% від суми чистого виграшу. При цьому податковий кодекс не дає чіткого визначення, чи повинен податок стягуватися з кожної виграної ставки або з різниці між депозитом (інтерактивною ставкою) і сумою на рахунку до моменту виведення коштів.

Офіційна позиція букмекерської контори» паріматч ” відповідає загальноприйнятій практиці легальних в рф букмекерів — податок утримується з різниці між загальною сумою внесених грошових коштів (депозитами з моменту останнього виведення) і сумою на рахунку після скоєних парі (підсумковим виграшем з моменту останнього виведення). При цьому в даний час» паріматч ” практикує наступний підхід: всю суму податку, яка повинна бути утримана з гравця, букмекер автоматично компенсує гравцеві при запиті на виведення коштів.За фактом при виведенні гравець отримує виграш без утримання податку.

Прочитати докладніше про оподаткування виграшів в букмекерських конторах росії можна в статті «оподаткування інтерактивних ставок».