Як зробити рекламу в інтернеті

6-27-2019

Щоб зробити ефективну рекламу, не треба звертатися в рекламне агентство. В основному вони працюють для того, щоб заробити більше грошей тільки для себе. Це підтверджується тим, що вони, в разі невдачі, кажуть: “Потрібно продовжити рекламну акцію ще на рік. Також хочемо вам порекомендувати создание интернет сайтов

Можна зробити ефективну рекламу і отримати результати вже через кілька днів. Є, звичайно, винятки серед рекламних агентств, але їх одиниці. Зараз ми розберемо, все – таки як зробити рекламу самому. Розберемо 5 “фішок”, щоб перевірити свою рекламу на наявність помилок або створити нову. У рекламі ми повинні показувати результат, який отримає клієнт. Запам’ятайте, що покупцям не потрібна взуття, вони хочуть, щоб у них не мокли ноги. Або вони не хочуть духи, вони хочуть подобатися оточуючим. Від цього і потрібно виходити. Наприклад, якщо Ви будете рекламувати комп’ютери і писати: “У нас монітори зроблені з пластику найвищої якості” – це не буде значущим перевагою для покупця.

Оффер – це незвичайне пропозицію, за допомогою якого Ви будете заманювати клієнта. Воно обов’язково повинно відрізнятися від стандартного і приносити максимальну вигоду клієнта. Наприклад: Знижки 30% на нову колекцію. Тобто Ваша пропозиція має бути обмежена: часом, кількістю товару і т. Це теж важлива частина, про яку часто забувають або приділяють їй мале значення. Навіть якщо перші 2 пункти будуть правильно виконані, люди можуть і не прийти, тому що не будуть знати, що робити. Можливо із – за того, що Ви не вказали точну адресу або телефон.

Або вказали його занадто дрібними цифрами або літерами, які ледь помітні для клієнта. Перше, на що люди звертають увагу – це заголовок. Тому 70% успіху залежить від нього. Він повинен бути чіткий, конкретний і обов’язково привертати увагу. Фізична адреса обов’язково повинен бути присутнім. Інакше люди можуть не повірити, якщо Ви запропонуєте їм зателефонувати за якогось незнайомого номеру. Якщо у Вас є які – небудь бонуси: купони, подарунки, безкоштовні абонементи і т. – обов’язково повідомляйте у своєму рекламному повідомленні. Обов’язково знайдеться хтось, кому цей бонус знадобиться. Чим більше бонусів, тим більшу кількість клієнтів прийде. Вже знаючи ці 5 пунктів, можна написати рекламу, яка окупить себе в кілька разів. Потрібно добре опрацювати кожен пункт і приділити увагу кожному параметру, щоб нічого не упустити.