Як зробити компанію стаття

10-1-2018

Как сделать компанию статья
При додаванні нової статті намагайтеся дати їй назва, що викликає інтерес у відвідувачів вашого сайту. Додавання фотографії відповідної тематики вашої статті, що значно підвищить привабливість статті/новини. Ця фотографія буде відображена у заголовку вашої статті/новини. Встановіть прапорець «Показувати на головній», якщо ви бажаєте, щоб ваша стаття відображалася на головній сторінці вашого сайту.
Також хочемо вам порекомендувати https://technoguide.com.ua/2018/06/25/maks-polyakov-predstavil-prezidentu-ukrainy-razrabotki-kompanii-firefly-aerospace.html
Ви можете запланувати публікацію прихованої статті/новини на певну дату і вона автоматично опубліковуватиметься у вказаний вами день. Для цього вкажіть дату у полі «Публікація». За замовчуванням, нової статті присвоюється статус «Опублікувати». Якщо ви з якихось причин не хочете публікувати зараз статтю, змінити статус на «Приховати» і збережіть зміни.
Ви можете розміщувати статті в різних папках відповідно до їх тематики. Наприклад, якщо ваша компанія займається деревообробкою і продає вироби з дерева, створіть дві папки — «Секрети деревообробки» і «Як продавати дерево». Статті, опубліковані в цих папках, будуть відображені на сайті компанії у розділі «Статті», не змішуючись. Вкажіть, у якій папці необхідно розмістити дану статтю. Щоб створити нову папку для публікації статей, скористайтеся кнопкою «Додати папку» на сторінці керування статтями.
Щоб видалити папку статей разом з її вмістом, натисніть посилання «Видалити з вмістом» біля її назви в таблиці на сторінці «Керування статтями». Папки необоротно видаляються, однак видалені статті переходять в статус «Видалені» і потрапляють на відповідну вкладку. У будь-який момент ви зможете відновити статтю з віддалених, натиснувши на посилання «Опублікувати» в таблиці біля її назви.
Увага! Ваші статті будуть публікуватися на головній сторінці вашого сайту тільки в тому випадку, якщо ви включили відображення блоку “Статті” в розділі “Управління сайтом”Оформлення сайту”Управління головної”. У новій версії розділу «Наповнення» прибрали прапорець — опублікувати в бічному меню. Тепер при редагуванні старої статті/новини або додавання нової статті/новини в бічному меню не публікуються, але їх можна додати через новий функціонал «Меню сайту». Ви можете додати як розділ Статті/Новини, так і окремі статті/новини бічне меню сайту компанії.