Як знайти слов’янську наречену.

9-11-2018

Як знайти слов’янську наречену.

Народження дитини вважалося в давнину найголовнішою подією в житті будь-якої сім’ї. І до нього своїх спадкоємців починали готувати з самого дитинства – так само, як і до шлюбного союзу. Дівчаткам пояснювали, що до хлопчикам потрібно ставитися з повагою, адже вони – майбутні чоловіки, воїни, батьки, глави і захисники роду. А хлопчикам вселяли, що дівчатка стануть хранительками домашнього вогнища і матерями. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі femme ukrainienne.
Нерідко дівчат порівнювали з Ладою – у слов’янській міфології богинею весни, оранки і сівби, покровителькою шлюбу і кохання, і тому їх потрібно було почитати, як божество. Ще дітям говорили, що вибір супутника життя – це назавжди, і вибираючи свою половинку, від якої підуть діти, людина несе відповідальність не тільки перед собою особисто, але і перед усім Родом своїм. Слов’яни вважали, що дуже важливо підібрати таку пару своєму чаду, щоб отримати здорове потомство. І тому, як правило, для молодої людини наречену шукали самі батьки, свати (шановні члени громади, не обов’язково – родичі) або професійні свахи.
Часто наречену вибирали з інших місць – і це було дуже правильно з точки зору генетики, адже таким чином можна було виключити близькоспоріднені зв’язки. Коли підходяща кандидатура перебувала, батьки нареченого зустрічалися з батьками нареченої, і від цієї зустрічі залежало все. Крім матеріальних питань та обговорення приданого, сторона нареченого прямо питала, «чиста» дівчина, адже слов’яни вірили, що від гулящої жінки гарного потомства не дочекатися.