Як заробити гроші на іграх без вкладень?

52

Скоріше всього Ви замислювалися ні один раз над цим питанням: «чи Можна і як заробити гроші на іграх без вкладень?». Поспішаю обрадувати, отримувати дохід можна практично з будь-якої гри, в якій є хоча б мала частка комерційної складової. Користувачі таких ігор отримують задоволення від самого процесу і при цьому заробляють хороші гроші.

Вік цифрових технологій подарував нам море цікавих ігор у різних жанрах. Ігровий світ легко переносить у минуле, де Вам належить управляти древнім державою, піклуватися про своїх підданих, здійснювати набіги на сусідні селища або відправитися до незвіданих планет в якості космічного мандрівника для освоєння нових колоній.

Частина ігор пропонують заробити на партнерській програмі, відрахування йдуть з щомісячної оплати ігрового часу, інші позиціонують себе як безкоштовні і дають можливість заробити на купівлі-продажу ігрового контенту. Ще простіше отримувати доход від різних економічних симуляторів, про них і поговоримо далі.

Симулятори такого плану можна віднести до різновиду інвестиційних проектів, завуальованих під гру. Подібні проекти прийнято називати — економічні ігри або ігри з виведенням грошей. Одним з ключових переваг економічних ігор це можливість без праці обміняти внутрішню валюту на реальні гроші і отримати їх на віртуальний гаманець або банківський рахунок.

Ігри такого плану набирають популярність і завойовують все більше і більше прихильників. Стратегія гри досить проста: поповнили рахунок – побудували економічну стратегію – отримали дохід – вивели гроші. Перевагою є простота ігрового процесу, принцип гри максимально автоматизований і для отримання доходу потрібно лише зрідка бути онлайн і контролювати ситуацію.

Як же отримати дохід і не залишитися з «діркою від бублика, по суті, гра з виведенням грошей — це «мильна бульбашка, вклав певну суму, трохи почекав і вивів велику суму.

Незважаючи на те, що економічні ігри з’являються як гриби після дощу, брати участь можна не у всіх, а лише в гідних і перевірених. Кращі ігри з унікальним дизайном, продуманим ігровим процесом, онлайн підтримкою. Перед інвестуванням обов’язково почитайте відгуки про гру на форумах, пабликах, блогах.

Дуже просто проаналізувати гру можна за допомогою моніторингу інвест-проектів. Скориставшись даними моніторингу, Ви завжди будете в курсі, скільки часу живе проект, з якими платіжними системами працює, які конкурси та акції проводяться, є у нього проблеми з виведенням.

Плюси і мінуси отримання доходу на іграх з виведенням грошей

+ Максимально автоматизований процес отримання доходу;
+ Не обов’язково постійно бути онлайн;
+ Задоволення від гри і можливість отримати додатковий заробіток;

Ігри не розгорнуті, ігровий процес зациклений, розвиток не нескінченно;
Є ймовірність втрати внесених коштів.

Варто починати розвиватися в індустрії економічних ігор, вирішувати тільки Вам. Поставивши перед собою чіткі цілі, проаналізувавши гру і побудувавши економічну стратегію, найвірогідніше Ви досягнете позитивно результату. Головне не забувати, що це гра, в яку не варто вкладати шалені суми, інвестуйте стільки, скільки можете дозволити собі втратити.

З повагою, Віктор