Як заправити картридж

3-28-2021

Juul-це найактуальніша під система в світі. Також хочемо вам порекомендувати замовити картридж на сайті сайт kart-plus по найкращій ціні. Його гладкий форм-фактор і дизайн приваблюють широке коло вейперів. Пристрій ідеально розроблений для людей із зайнятим способом життя, які не хочуть париться і заправляти кожен раз свій атомайзер. Але що, якщо ви хочете перезаправити juul pod замість того, щоб купувати нові? хороші новини-це цілком здійсненно. Сьогодні ми пояснимо як це зробити.

Якщо ви просто купуєте нові поди кожен раз, коли вони закінчуються, вони стають дорогими (картриджі juul не дешеві). Вони мають обмежену кількість смаків. Один з плюсів-це можливість заправити картридж абсолютно будь-яким смаком сольової рідини.

1 хороша новина полягає в тому, що не потрібно багато часу, навичок або грошей, щоб перезаправити картридж juul. Виконання цих простих кроків дозволить з легкістю заправити під улюбленим смаком сольової рідини.

Крок 1: розбирання

Перше, що вам потрібно зробити, це витягти картридж з пристрою. Якщо під juul не порожній, вам потрібно буде злити рідину і ретельно протерти серветкою – для цього просто потрібно рясно вдути повітря всередину картриджа.

Як тільки ви це зробите, насамперед витягніть чорну пластикову верхню частину пода. Хоча ці речі досить міцні, вони можуть тріснути, тому будьте обережні. Якщо ви вперше знімаєте цю частину картриджа, потрібно трохи зусиль. Ви можете зробити це, використовуючи плоску викрутку, щоб підняти чорну частину над маленьким виступом на гранях пода. Повторіть цей процес на іншій стороні, і вуаля – кришка знята.

Потім ви зустрінете маленький шматочок гуми всередині капсули. Після того, як ви зняли ковпачок, витягнути цю річ досить просто (просто запам’ятайте, яка сторона вгору, перш ніж знімати її). Обережно витягніть його і відкладіть в сторону (не втрачайте!).

Крок 2: заповніть рідиною

Тепер ми добираємося до найголовнішого питання як перезаправити juul. Картридж відкритий, і ви можете заправити його рідиною на сольовому нікотині. Якщо ви хочете полегшити життя, купіть рідину з голковим ковпачком. В іншому випадку потрапляння рідини в цю крихітну капсулу призведе до більшої кількості пролитої рідини.

Ви помітите лінію у верхній частині пода-вам не потрібно заправляти картридж вище цього рівня. Чорна гумова частина повинна щільно закрити отвір, тому залишайте місце для заглушки.

Крок 3: збираємо все разом

Насправді, єдине, що потрібно зробити тут:

1 помістіть чорну гумову прокладку назад. Переконайтеся, що вона вірно встановлена. Не вдавлюйте його сильно всередину, оскільки наступного разу вам буде важко його дістати

Після цього знову прикріпіть чорну частину, так званий мундштук. Потім дайте йому кілька хвилин, щоб він просочився рідиною.