Як вибрати музику

12-13-2021

Будь-які дії з просування, які не викликають відгуку у аудиторії, можна вважати марними.  Кількість контенту постійно збільшується, а концентрація уваги скорочується, тому маркетологи шукають нові способи ефективного залучення користувачів. Хочемо порекомендувати вибрати найкращу музику на сайті https://mufm.me/ , тут тільки найкраща музика.

Одних зображень з текстом сьогодні вже недостатньо для залучення аудиторії, яка хоче отримувати більш цікавий, унікальний досвід. Щоб забезпечити його, багато брендів вибирають мультимедійний підхід для просування, поєднуючи музику і візуальний контент. Це змушує користувачів підключати одночасно зорове і слухове сприйняття, а їх взаємодія з брендом стає більш незвичайним і незабутнім.

Де бренди можуть використовувати музику

Включаючи музику в маркетингову стратегію, ви отримуєте можливість підкреслити індивідуальність свого бренду, налагодити більш тісний, емоційний зв’язок з аудиторією і підвищити її лояльність. Звук здатний не тільки впливати на настрій, але і спонукати до певних дій, що робить його потужним інструментом просування.

Канали комунікації, в які можна інтегрувати аудіоконтент, діляться на дві групи — офлайн і онлайн. До першого відносяться змі (телебачення і радіо). Ми можемо зустріти їх у кафе, салоні краси, фітнес-залі, аеропорту, таксі та безлічі інших місць. Ще один спосіб застосування музики в офлайн-маркетингу-створення атмосфери в роздрібних магазинах.

Основні онлайн-канали для використання звукового контенту: соцмережі, сайти, мобільні додатки та подкасти. У кожного своя специфіка, тому вони вимагають різних аудіофайлів.

Як вибрати музику для соцмереж

Необхідні аудіофайли: короткі атмосферні треки, звукові ефекти і залучає музика, яка дозволить привернути увагу користувачів.

У кожної з популярних соцмереж є свої формати мультимедійного контенту, а також технічні вимоги до якості і тривалості файлів. Наприклад, в instagram тривалість відео повинна бути не більше хвилини, якщо ви публікуєте його в стрічці, і не більше 15 секунд — якщо використовуєте для сторіс. Ліміт для прямих ефірів-година. При виборі аудіотреків для створення відео важливо враховувати ці обмеження.

Пам’ятайте, що користувачі соцмереж мають справу з величезною кількістю контенту, в тому числі і брендового. Щоб вони звернули увагу саме на вас, намагайтеся створювати короткі і зрозумілі ролики, які будуть залучати з перших секунд.

Аудіоефекти для youtube

Необхідні аудіофайли: заставка і фонова музика для титрів, треки для основного відео, звукові ефекти для вставок.

Далеко не всі використовують youtube для перегляду відео – для багатьох це фоновий музичний супровід, який можна включати під час прогулянки, тренування або роботи. Тому вибір аудіотреків для ваших роликів дуже важливий. Крім якості, необхідно враховувати настрій і стиль: вони повинні відповідати головному меседжу.

Система рекомендацій контенту на youtube влаштована таким чином, що ваші відео показують тій аудиторії, яку вони з найбільшою ймовірністю зацікавлять. Щоб глядачі не закрили ролик відразу ж після початку, намагайтеся не використовувати у вступі різкі звуки.

Сайти та програми

Необхідні аудіофайли: ui-звуки для повідомлень і взаємодій, фонова музика і звуки, які задають настрій.

Ще кілька років тому сайти з автовідтворенням музики були єдиним прикладом застосування аудіофайлів в продуктовому дизайні. Але з тих пір з’явилися нові технічні можливості, і зараз ми бачимо безліч цифрових продуктів, де музика є важливим елементом користувацького досвіду.

Аудіоефекти роблять інтерфейси більш зручними для використання. Тому сьогодні звуки взаємодій і повідомлень — невід’ємна частина більшості додатків і сайтів. Вони дозволяють зрозуміти, що команди користувачів приймаються, і створюють позитивне враження про продукт.

Подкасти

Необхідні аудіофайли: фонова музика, заставка і кінцівка, звуки, що імітують реакції аудиторії (оплески, плач, сміх, свист) і звукові ефекти з реального життя.

Якщо ви хочете створити залучає подкаст, одними записами свого голосу і гостей не обійтися. Щоб слухачі не втрачали нитку розповіді і інтерес до розповіді, необхідна фонова музика, яка буде підтримувати загальний настрій і вписуватися в тему. Важливий момент: вона не повинна бути занадто гучною і перетягувати на себе увагу.

Звуки, що імітують реакції аудиторії, і звукові ефекти з реального життя дозволять зробити розповідь більш динамічним і підтримати зосередженість аудиторії. Завдяки цікавим заставкам і кінцівкам ваш подкаст буде легше запам’ятати, а перебивки допоможуть слухачам орієнтуватися в ньому.

На закінчення

Якщо ви все ще сумніваєтеся, чи варто інтегрувати аудіоконтент в своє просування, дайте відповідь на питання: які перші асоціації виникають при думці про mcdonald’s? майже напевно зараз у вас в голові прозвучала їх фірмова мелодія зі слоганом. Все тому, що музика викликає емоції, а враження — найкращий досвід, який можна запропонувати клієнтам.

Який маркетинговий канал вибрати для використання аудіо, залежить від вашої аудиторії і точок контакту з нею. Проаналізуйте шлях свого клієнта: де він найчастіше взаємодіє з вашим брендом – в соцмережах — на сайті або, може, у вас є власний блог на youtube або подкаст? зробіть ставку на основний канал, щоб за допомогою музики залучити до нього ще більше користувачів.

І пам’ятайте: необов’язково витрачати час і бюджет на створення музики. Ви завжди можете вибрати трендовий аудіоконтент на стокових платформах.  Музичних файлів і звукових ефектів зі зручним пошуком за жанром, настроєм і тривалістю, а також тематичні колекції з музикою для соцмереж або подкастів.