Як встановити Windows 10

6-17-2019

Как установить Windows 10

Компанія Microsoft передбачила кілька способів установки Windows 10, в тому числі за допомогою завантажувальної флешки. Цей спосіб підійде для чистої установки ОС або в тому випадку, якщо у вас з якоїсь причини не виходить запустити інсталяційний файл через Windows 7. Також хочемо вам порекомендувати https://100hack.ru/aktivacija-office-microsoft/

Збережіть всі свої цінні файли у надійне місце: запишіть їх на диски, скопіюйте на зовнішній вінчестер або перенесіть в хмару. Так ви можете бути впевнені, що навіть у тому випадку, якщо в процесі установки Windows 10 виникне помилка і ваші дані будуть видалені, ви зможете відновити їх.

Це можна зробити за допомогою безкоштовної програми Magical Bean KeyFinder — вона знайде ключ і покаже його, а вам залишиться тільки записати його на папірці або в текстовий файл. Надалі він може стати в нагоді для відновлення активації.
Перейдіть на сайт Microsoft і скачайте завантажувальний файл Windows 10. Запустіть його і виберіть створення завантажувального носія. На вашій флешці повинно бути не менше 4 гігабайт вільного місця.

Завантажувальний файл запропонує вибрати мову і розрядність операційної системи. Потім він попросить вибрати носій, завантажить файли і копіює їх на флешку. Вкажіть, щоб ПК завантажувався в першу чергу через USB – носій.
Після того, як комп’ютер завантажиться з флешки, з’явиться інструкція по установці Windows 10. Вас можуть попросити ввести ключ активації, але ви можете пропустити цей крок, оскільки Windows 10 повинна підхопити ключ активації автоматично після установки. Ви можете зробити чисту установку з форматуванням диска або оновити операційну систему із збереженням всіх файлів і більшості програм. Перед установкою вас запитають, чи потрібно завантажити останні оновлення, ви можете погодитися або встановити їх пізніше .
Після установки комп’ютера знадобиться якийсь час на скачування додатків і початкове налаштування конфігурації. Після цього можна починати користуватися пристроєм з новою ОС.