Як вийти заміж за іноземця

6-10-2019

Как выйти замуж за иностранца

Подорожі, відкриті кордони і Інтернет відкривають великі можливості для людей, які мріють знайти свою пару за кордоном. Але для того, щоб укласти шлюб з іноземцем, необхідно виконати кілька додаткових формальних вимог.  Таккож хочемо Вам порекомондувати заключить брак с иностранцем в Украине ЮСТ групп

Процедура вступу в шлюб з іноземцем набагато складніше, ніж з українцем, так як вимагає додаткового погодження в регіональному відділі РАЦС. Якщо ви є громадянином України і хочете вийти заміж за іноземця, ви можете зіткнутися з деякими труднощами. Із – за відмінностей у законодавстві України та зарубіжних країн, реєстрація шлюбу стає досить складною проблемою.

Формальності, пов’язані з вступом у шлюб з громадянином США, дуже схожі на стандартні вимоги. Єдина відмінність полягає в тому, що повинно бути офіційно встановлено відсутність юридичних перешкод з боку іноземця для вступу в шлюб. Більш детальну інформацію, як правильно укласти шлюб з іноземцем ви можете отримати на офіційному сайті імміграційного адвоката .

Подружжю належить пройти ряд юридичних процедур, які можуть здатися дуже складним для тих, хто ніколи не робив цього раніше. Головне, щоб в день подачі документів в ЗАГС іноземець легально перебував на території України.
Переклад усіх документів на українську мову. Це дуже важливий момент, всі переклади повинні бути однаковими, будь різниця навіть в одній букві імені або прізвища неприпустимо. При наявності помилок необхідно виправити весь пакет документів. Після реєстрації шлюбу іноземець буде мати право на отримання посвідки на проживання в Україні. Через 2 роки іноземець отримає право на постійне проживання в Україні.

У разі вдови чи вдівця вам також буде потрібно копія свідоцтва про смерть вашого чоловіка. У свою чергу, в разі розведеного особи копія свідоцтва про шлюб з анотацією про розлучення або остаточним судовим рішенням, який оголошує про розлучення.
Свідоцтво про дієздатності вступати в шлюб за кордоном можна отримати в посольстві або консульстві. Процедура починається з подачі заявки. Перед подачею документів майбутньому подружжю буде запропоновано поговорити з консулом.
Відновлення свідоцтва про шлюб, або Як отримати дублікат. Як зберегти майно в шлюборозлучному процесі.