Як вийти в топ десять в гуглі

6-5-2019

 

Якщо ваш сайт займає 7 – 10 місце, користувач може навіть і не дістатися до нього.
Напевно, ви бачили такі результати при пошуку якихось товарів чи послуг.
Якби мені була цікава доставка піци, я б вибрала піцерію із запропонованого картою сайтів. А не порпалася б в органічних результати, прокручував вниз сторінку.
Як знайти ключевики, за яким у видачі відображається карта. Також хочемо вам порекомендувати цена продвижения сайта в Киеве

Перш за все, перевірте, чи входять ключові слова у категорію ключевіков, за якими видаються спецэлементы. Крім того, під ці фрази можна оптимізувати внутрішні сторінки сайту, завдяки чому і потрапити в топ під картою. Є один вихід — використовувати карти в свою користь. Наскільки цікавий/ відповідає ваш продукт запитом. Наскільки великий трафік, який отримує ваш сайт. Наскільки близько розташована ваша компанія від місця, з якого ведеться пошук.

Наскільки корисні всі показники, описані вище в комплексі. Виберіть найбільш відповідну категорію для вашого бізнесу. Можете додати 2 або навіть 3 категорії при необхідності. Чим вище оцінка, тим краще буде ваша позиція в рейтингу. Попросіть своїх клієнтів написати про вас відгук: розкажіть про це у соцмережах і розсилці. Потенційні клієнти воліють читати відгуки перед тим, як витрачати гроші. Будьте активними, діліться останніми новинами, пишіть про оновлення, додавайте фотографії. Люди воліють підписуватися на компанії, які регулярно викладають пости.
Така невелика оптимізація, безумовно, може вам отримати місце на карті і приверне більше клієнтів. Виділіть її та натисніть Ctrl Enter, щоб повідомити нам.
Хочете дізнатися нові фішки з інтернет – маркетингу.
Стаття сподобалася, читається легко, інформація корисна. Дуже круто виглядає видача локальна, якщо ви в місті один виробник (або хтось ще).
А деякі не рекомендують не зациклюватися на позитивних відгуках, начебто занадто не природно. Необхідні, кажуть і негативні і нейтральні відгуки. Якщо на негативні йдуть відповіді від компанії.