Як виграти в ставки на спорт

5-28-2020

Початківці гравці швидко освоюють ази і роблять ставки в Інтернеті. Цей процес називається беттінгом, а самі гравці — беттерами.

Як правильно робити ставки на спорт: починаємо з азів
Часто від беттінга відмовляються через побоювання втратити контроль над своїми фінансами і розоритися. Щоб цього не сталося, слід виділити конкретну суму у вашому бюджеті і робити ставки тільки з неї. Гроші для ставок і гроші «на життя» слід тримати окремо ― так буде простіше контролювати витрати. Це перше правило, яке потрібно засвоїти. Рекомендуэмо ставки на спорт в Лига Ставок , тут великы шанси на перемогу.

Давайте визначимо, що вам буде потрібно для старту:

живий інтерес до якого-небудь виду спорту;
вільні кошти, якими ви готові ризикнути (банкролл);
стабільний доступ до Інтернету;
здатність тримати свої емоції під контролем.
Якщо ви плануєте отримувати дохід, роблячи ставки, майте на увазі, що на це буде потрібно кілька годин щодня — як і на будь-яку роботу. Ви повинні будете збирати і аналізувати інформацію, розробляти і втілювати стратегії. Ваш інтерес до перегляду спортивних змагань буде зростати. Найкраще працювати з тим видом спорту, в якому ви розбираєтеся, щоб не програти через незнання якихось нюансів.

На замітку
При мінімальних вкладеннях новачок може заробляти в районі 10% від вкладень на місяць [1]. Все інше-надприбуток, що вимагає високих ризиків і підвищує ймовірність повного програшу. На стабільний прибуток може вийти тільки той гравець, який підходить до справи раціонально і з холодною головою.
Важливо не підміняти тверезий розрахунок емоціями. Звичайно, у вас є улюблена команда, але це не означає, що треба ставити тільки на неї незалежно від об’єктивних обставин. У той же час нерозумно ставити на команду, про яку ви взагалі нічого не знаєте. Також не варто піддаватися впливу оточуючих і робити ставки тільки за чиїмось радам, особливо якщо ви робите ставки під час трансляції в спорт-барі. Ваш букмекер може не завжди пропонувати вигідні коефіцієнти виграшу-будьте уважні.

Якщо ви програли, велика спокуса відразу ж зробити нову ставку, щоб відігратися. Це поширена помилка. Насправді, маючи під рукою інтернет, ви завжди знайдете змагання, на результат яких можна поставити, — через годину, дві, три, на наступний день або через тиждень. Головне-зробити наступну ставку спокійно і виважено, розібравши свої помилки. Багато чого буде залежати від того, які ставки ви робите і якої стратегії дотримуєтеся.

Іншими словами, ставка-це гроші, які ви передаєте букмекеру на тих чи інших умовах. Залежно від цих Умов виділяють різні види ставок.

Поодинокий
Найпростіші, ідеально підходять новачкам. Вибирається одна подія, і на його результат ставляться гроші. Вгадали-отримуєте виграш: ставку, помножену на коефіцієнт. Не вгадали-гроші залишаються у букмекера. Існують такі різновиди одиночних ставок:

“Ординар — – ставка на єдиний результат події;
“Подвійний шанс» – ставка на два з трьох можливих результатів події;
“Фора» – ставка на різницю в рахунку на користь однієї з команд;
“Тотал» – ставка на сумарну кількість очок, отриманих тією чи іншою командою за підсумками події;
“Тайм-матч” – ставка на результат першого тайму і всього матчу в цілому.
“Тайм-матч” несе в собі властивості одиночної ставки і групової ставки, оскільки в одній події виділені перший тайм і матч в цілому.

Груповий
Для групових ставок вибирається кілька подій, результат яких ви беретеся передбачити. Це вже складніше і вимагає більше знань в тому виді спорту, на який ви ставите. Групові ставки цікаво робити під час великих чемпіонатів.

“Експрес” – у разі, якщо ви вгадаєте по всіх подіях ставки, виграш буде вище, ніж при одиночній ставці: коефіцієнти перемножуються між собою і на суму ставки. Однак тут і вгадати складніше-адже якщо ви помилитеся хоча б по одній події, ваша ставка піде букмекерській конторі.
“Система” -це кілька Експрес-ставок, кожна з яких включає в себе однакову кількість подій (два або три). Якщо ви програли по якійсь події в одному з експресів, програє тільки цей експрес. В системі у вас залишаються шанси на виграш, навіть якщо ви помилилися в одному або декількох подіях.
Експрес-ставку має сенс робити на дві-три події (подвійний або потрійний «Експрес»). Якщо ви хочете поставити на більшу кількість подій, зручніше використовувати “систему”. Виняток становлять складні множинні ставки.

Множинний
Це різні поєднання групових і одиночних ставок. Найбільш популярні наступні:

Trixie. Вибирається три події і робиться чотири ставки: три подвійних «експреса» і один потрійний. Якщо позначити події як А, В і С, за цією системою ставки повинні бути зроблені так: «Експрес» 1 — А, В; “Експрес «2 — В, С;» Експрес «3 — А, С;» Експрес” 4-А, В, С.
Patent. Включає сім ставок: чотири за системою Trixie і три одиночних ставки на кожну подію.
Yankee. Вибирається чотири події і робиться 11 ставок: 6 подвійних «експресів», 4 потрійних і один — на чотири події відразу.
Ставки можна робити під час матчів, задовго до них або безпосередньо перед початком. Варто випробувати всі варіанти, щоб вирішити, якої стратегії ви будете дотримуватися надалі.

Стратегії ставок на спорт: шляхів багато, дорога одна
Якщо після перших кількох ставок Ви вирішили займатися беттінгом на постійній основі, вам буде потрібно стратегія — план дій, який дозволить домагатися стабільно позитивного результату.

Існує три категорії стратегій:

Довгостроковий. Реалізуються на основі аналізу статистичних даних. Наприклад, стратегія “вихід” в її довгостроковому варіанті заснована на так званих ф’ючерсних ставках, які робляться на переможця будь-якого турніру за кілька тижнів до початку. Ф’ючерсні ставки котируються з високими коефіцієнтами. Суть стратегії полягає в тому, щоб поставити на 3-5 фаворитів турніру, уважно розподіливши ставки згідно з коефіцієнтами, а після закінчення турніру отримати прибуток. Ризик тут мінімальний-він зводиться до випадків несподіваної перемоги команди, яка і близько не була в списках фаворитів [2] . Також в цій категорії цікава стратегія Value Betting, в побуті іменована»валуй”. Її суть полягає в тому, щоб знайти так звані недооцінені події, на які пропонуються високі коефіцієнти. Наприклад, у вас є статистика, що якась команда виграє кожну третю гру, будучи На виїзді. Залишається знайти букмекера, який дає на перемогу цієї команди високий коефіцієнт, і поставити на три матчі, в яких бере участь ця команда, будучи гостем. Одна зі ставок з високою часткою ймовірності виграє [3] .
Передматчеві. Реалізуються безпосередньо перед подією на основі поточних даних. Приклад-стратегія»коридори”. Вибирається одна подія, і на нього робляться ставки у двох різних букмекерів. В результаті можна як мінімум повернути свої кошти, а в ідеалі — заробити.
Live . Якщо ставки приймаються під час події, і ви хочете зайнятися беттінгом саме в цьому режимі, можна випробувати стратегію «Догон»: ставити на одне і те ж подія, поки не відбудеться потрібний результат. Наприклад, ви зробили ставку на перемогу якоїсь команди з рахунком в один м’яч. Якщо це сталося, ви виграли. Якщо ні, ви можете поставити вдвічі більше на перемогу її суперника, щоб компенсувати попередній програш і отримати прибуток. Однак тут необхідно вчасно зупинитися, щоб не втратити всього свого банку.
Це цікаво!
Деякі стратегії, що використовуються в беттінгу, є загальними для цілого ряду азартних ігор і навіть для фінансових ринків [4] . Тому, займаючись ставками на спорт, корисно розширювати свій кругозір в сфері азартних ігор в цілому. Це може стати початком створення вашої особистої, унікальної стратегії.