як виграти в ставки на спорт

6-23-2020

 

Понтери мають різні альтернативи для виграшу: випробувати удачу в місцевих букмекерських конторах, які мають агентів всюди, або робити ставки в інтернеті, де гравці мають можливість отримати значні бонуси і джек-поти. Інші грають в лотерею з надією вгадати щасливу комбінацію чисел, яка може змінити їх життя. Також хочемо порекомендувати скачать Bet365 , тут великі шанси на перемогу.  

Не важливо, ви ставите в інтернеті або вживу, є кілька правил, якими варто скористатися, вирішивши випробувати свою удачу. Ці ідеї являють собою не те щоб суворі правила, а швидше практичні поради, які збільшать ваші шанси на перемогу.

Не рекомендується ставити на велику кількість подій

Напевно в букмекерських конторах ви бачили гравців з довгими купонами з понад 20 матчів. Небагато таких гравців перемагають. Зі сторони математики, шанс виграти зменшується, коли збільшується кількість матчів в експресі.

Деякі люди рекомендують ставити на 1 матч за раз, інші — до трьох матчів. Якщо ви не переступаєте розумну межу — максимум з 5 подій — то ваші шанси на перемогу набагато більше.

Вибирайте відповідні коефіцієнти

Ідея полягає в тому, щоб не робити нереалістичні ставки з дуже малою ймовірністю успіху. Що таке розумний коефіцієнт? Більшість гравців дадуть однакову відповідь: коефіцієнт до 2.00

У поєднанні з першою ідеєю ставити на 5 і менше матчів виходить коефіцієнт близько 15 — 20 — не дуже складно, і не занадто мало.

Уникайте екстремальних ставок

Ця рада відноситься до суми грошей, яку ви готові вкласти в один експрес. Знову думки розділяються, тому що маленькі ставки приносять невеликий прибуток, у той час як великі суми можуть означати великі виграші. Проте можуть принести великі втрати!

Знову треба бути передбачливими й розумними і мати на увазі ваш бюджет. В іншому випадку, якщо перестаратися і поставити більше, ніж слід, то і втрат буде більше, ніж хочеться, і тоді доведеться попрощатися з перспективами, адже без грошей черговий ставки не зробити.

Будьте терплячими, вичікуйте, не поспішайте!

Не обов’язково ставити кожен день. Переважно дочекатися такого дня, коли пропозицій для ставок багато, і є з чого вибирати.

Якщо ви наважуєтеся робити ставки в дні, коли матчів трохи, і грають команди, про яких ви нічого не знаєте — то, швидше за все, ваш купон не буде вдалим.

Це зрозуміло, що всі хочуть заробляти кожен день, але іноді потрібно потерпіти.

Виконуйте домашнє завдання

Спортивні ставки — це не просто успіх, натхнення або інтуїція. Ні в якому разі це не те ж саме, що лотерею, казино або ігрові автомати. Щоб робити ставки на спорт, потрібно проводити справжні дослідження.

Перед вибором подій рекомендується уважно вивчити коефіцієнти, потім результати минулих матчів, а також позиції в рейтингах і змаганнях.

Корисну інформацію можна знайти, наприклад, в спортивних новинах – побачити гравців, дізнатися, хто з них травмований, відсторонений і т. д. Таким чином ви зможете робити ставки, грунтуючись на актуальних знаннях.

Мисліть позитивно

Незважаючи на те, що удача – не основний чинник у спортивних ставках, вона все ж впливає на результат. Тому не потрібно сильно засмучуватися через невдачі. Не варто сподіватися, що ви ніколи не будете програвати – зовсім навпаки.

Ця рада, може бути, не принесе прибутку, але допоможе морально.