Як виграти в ставки на хокей

11-21-2019

Ставки на хокей вийшли на четверте місце в загальному обороті індустрії ставок, і інтерес до льодових баталій у беттерів неухильно зростає. Також хочемо порекомендувати виграти в ставки на хокей на сайті https://hockey-stavki.com.ua/stavki-na-chempionat-mira-po-hokkeyu. Букмекерська контора пропонує відмінні умови гри для тих, хто любить хокей.

Наша контора приймає ставки на всі найвідоміші хокейні ліги (НХЛ, КХЛ, провідні європейські чемпіонати) і події (чемпіонат світу, олімпійські ігри). Під час регулярного чемпіонату гри проходять кожен день, так що нудьгувати не доведеться. Саме тому ставки НХЛ і КХЛ найпопулярніші.

Для того, щоб зробити ставку на хокей, потрібно лише зайти на головну сторінку БК , знайти зліва форму під назвою розділи спорту, вибрати там хокей і вказати бажаний чемпіонат. У вікні слід вибрати бажані ставки і клікнути на поле “зробити ставку”. Але для початку варто розібратися, які види ставок в хокеї бувають.

По-перше, це стандартні ставки на перемогу однієї з команд або нічию. Наша букмекерська контора також дозволяє робити комбіновані ставки, тобто на перемогу першої команди і нічию і т. д. Хотілося б відзначити, що всі результати приймаються тільки на основний час матчу, якщо інше не обумовлено. Тобто овертайм і буліти в залік ставки не йдуть.

По-друге, можна грати на загальну кількість закинутих шайб (“тотал”). При даній ставці слід вибирати, більше або менше зазначеного значення шайб буде закинуто в матчі. Зазвичай тотал для обох команд становить 5.5. Є також тотали для кожної команди окремо, і стандартне його значення 2.5.

По-четверте, БК пропонує різні види нестандартних ставок. Наприклад, ставки на результат кожного з періодів (тотал, нічия або перемога однієї з команд). Ставки на перший і останній гол в матчі, Парний або непарний тотал і т. д.

Як бачите, зробити ставку на хокей досить просто, а букмекерська контора пропонує відмінні умови для любителів цього виду спорту.